Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Lenry #17 üzenetére

    Ennyebennye' odacsapok ( :
    Figyelni kell a novenyekre, meghalaljak, az oxigen valoszinuleg nem lesz jobb benn, ahhoz oserdo kell, de a csinek' jot tesz
    Ami nagyon igenytelen, es magasabbra tud noni komolyabb terebelyesedes nelkul az a legenyoalma, nem veletlen ez a neve ( :
    Talan a kedvencem egy kis gyonyoruseg, a croton, masneven csodacserje, jellegzetessege, h a levelei vilagostol sotet zoldig, sargatol biborig tundokolnek, annak fuggvenyeben mennyi feny eri oket, kimondottan vilagos helyeket es akar kozvetlen napsutest szereti, kicsinek egy cserje, aztan el kezd fasodni a szara, amibol mellekagakat hoz, van belole tolgy level alaku "lombos" es normal
    Diffenbachiat is nagyon szeretem, palma alaku szeles levelei vannak, a torzse idovel vastagodik
    Ha gyerek van ezzel vigyazni kell, kulonosen mergezo az erintese is akar, masik kettonel ilyenrol nem tudok
    Futonovenybol is lehet nagyon szep "fat" csinalni, szep nagy cserep e kell egy oszlop, bhs fa kvazi vizallo, de a foldben levo reszet le is lehet kenni vedoreteggel, dekorativ, aztan arra hadd szaladgaljon a novenyke, keresztbe felfurt lecekkel tudod szabalyozni a szelesseget, erdemes tobb tovet ultetni
    Meg a kertbe is sok csoda van, motivalonak majd mutatok par kepet, mit/terveztem epitettem egy eve

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • D1Rect

    félisten

    válasz Lenry #17 üzenetére

    Én is így voltam, aztán volt egy csajom aki viragnagykerben dolgozott és telehordta a lakást dudvákkal, aztán leredukáltam kb. a felére és ha nincsenek bent a szobában, akkor hiányoznak.

    tldr: a növények jók.

    Ui.: nekem a lila háló pár árnyalattal világosabban kéne, de ezt leszámítva csecse a kecó.

Új hozzászólás Aktív témák