Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a gyári címlista/tárcsázó/sms-ező nem az igazi.
    Egyrészt sms íráskor nem fordul el a képernyő fekvőre, másrészt nem lehet személyre szabottan külön sms hangot beállítani, ami nekem elég fontos lenne.
    Elég sok időt elb@xtam arra, hogy mindenféle 3rd party sms meg ringtone programokkal kisérletezzek, de felemás eredmény jött ki. Az sms programokkal az volt a baj, hogy nem lehet kiválasztani melyik kártyáról küldje, a ringtone buzerátorok meg folyton összeakadtak a gyárival és kétszer csengett.

    Szerintetek más márkájú de MTK-s teló tárcsázóját nem lehetne átilleszteni? Hátha valamelyik szebb jobb okosabb. Érdemes lenne ottani topikokban kérni egy mentést..? :B

    cappa72 #440: Minden világos, köszi. Feltettem a te cwm-edet, minden oké. Attól féltem hogy belenyomatja a termékkódot a mentésbe, de szerencsére akkor nem.

    minifoximaxi #430 ha a nincs rendszer problémád, akkor elég a data particiot visszaállítani, fölösleges mindent. Azt válaszd, hogy "advanced restore from sd" és ott csak a data particio kell. Sokkal hamarabb végez, és feleslegesen nem cserél mást. Ha nullláról akarsz indulni, akkor wipe data partition és olyan lesz a teló mintha te lennél a kínai a minidealnél :D

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák