Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Aram #38 üzenetére

    A legalább 7-et javítsd magadban maximum 7-re (ATX szabvány).

    Dellbol, Lenovobol van 8, Supermicrobol 11, nekem egyik use case-re 7 kell (masikra 11), szoval nem, a legalabb 7 a jo. Persze, van alaplap, szamitogep, amiben kevesebb slot van, csak nem ez a kerdes.

    A TR procik hatalmas felületűek, ott van még a 8 RAM foglalat, nem kevés VRM kell egy 64 magig bővíthető gépbe, M.2 bővítőhelyek, satöbbi.

    Egy Z8-ban 24 ram foglalat van, es ket proci. Es megis elfer 7 slot.

    Mellesleg a 10Gbps USB-k nagyrészt nem oldják meg a belső slotok kiváltását?

    Fibre channel, 40 Gb ethernet, 8k vagy 2x4k video i/o, uncompressed video ezeket mind nem oldjak meg kartya nelkul.

    Szerintem tobben felreertitek amit mondok. Termeszetesen van use case kisebb workstationokre. Mondjuk HP-bol z2, z4, z6. De intelbol minden le van fedve, ha valakinek eleg 4 slotos, akkor van olyan, ha nekem 7-11 slotos kell olyan is van. AMD-bol nincs. Nekem kene 7-11 slotos. Prociban TR is jo, de ha Epyc vagy dual Epyc az is jo. Csak legyen eleg slot benne. Ertem, hogy ezt megint nem nekem csinaltak, egy slot hianyzott hozza. Szerintem kar erte, elvileg az amd prociban lekorozte az intelt, csak a valosagban a raepulo termekek nem nagyon fedik le a piacot.

Új hozzászólás Aktív témák