Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz akcsy #178 üzenetére

    Sajnos a kijelző színpontossága nem a legjobb erről lehet olvasni panaszokat is a Lenovo Y720 fórumon [Legion Y720 screen color calibration]. Emiatt nem tudom mennyire lesz jó fotó szerkesztéshez és látványtervezésre.
    "Olvastam, hogy nem minden Y720-as RGB billentyűzetes azaz van amelyik csak piros?"
    Olvastam én is a piros billentyűzetes Y720-ról, de megnyugtatlak lehet még kapni magyar RGB billentyűzetest is.
    "Meg azt sem sikerült kiderítenem, hogy a fedlapon az Y logó világít avagy sem?"
    Világít a logó de nem zavaró egyáltalán.
    "A másik, hogy egyik társoldal tesztjén olvastam, hogy akkor a driverek frissítése nagy probléma volt ennek a gépnek, azóta ez már megoldódott?"
    A driverekkel nem tapasztaltam semmi gondot. Én úgy tudom, hogy az ezzel kapcsolatos problémák a notebook piacra kerülése utáni időkben voltak csak.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák