Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz ATEE77 #45 üzenetére

    Figyelj valamit felhozok, majd válaszol valaki, hogy szte ez nem így van, mert ezért meg ezért meg ezért... Majd ilyen magyarosan elkezdek teljesen másról beszélni, majd megint másról majd jönnek a Szent Margitok, és jól megmondják...

    Te figyelj már a stílusommal tuti baj van, viszont elmagyarázhatnád, hogy miért beszéltek össze vissza, a kérdéseimre nem kaptam választ, de már tudom, hogy a busmanoknál milyen növények vannak...

    Érted mi a baj ugye? Mindenről volt szó, csak arról nem ami téma szólt eredetileg.. Amit nem is én hoztam fel...

    Szted milyen stílusban kellene, vagy én is beszéljek félre az a tuti?

    Tudom a bunkó én vagyok, de akkor miért kell folyamatosan félrebeszélni, vagy ez jó?

    Egyenlőre ott tartunk, hogy Ti hurrogtatok le engem olyannal amiről szó sem volt... Neked ez nem gond? Nekem az, de ez csak az én problémám ezek szerint....

    VGA-ról volt szó, majd előhoztátok a processzorokat, utána a wifi kártyákat... Na mi a nagy büdös Ló..... köze van a VGA, nak a másik kettőhöz? Azon felül, hogy bele van integrálva a processzorba, és a Win8.1-nél már érezhetően szenved az a VGA. Ennyit állítottam... Mit kaptam WiFi kártyát ecsém a kettőnek mi köze van egymáshoz? Semmi? Szerintem is...

    Na ezt magyarázd már el kérlek ne a stílusomat....

    Előre is köszi!!! :F

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • anjani182

    őstag

    válasz ATEE77 #45 üzenetére

    Had szaladjon, én biztos nem 6-8 évre veszem a cuccaim, így rohadtul nem érdekel még ha igaz is amit írtok....egyébként meg akinek 6-8 éves gépe van ne akarjon legújabb szoftvereket használni....(ha netalántán majd nem lesz driver támogatottsága)

    Amúgy meg akinek nincs SSD-je meg értelmes procija és netre meg torrentre kell a gépe az ne beszéljen már gyorsaságól...majdnem arról megy a vita, hogy a az 1.2-es motor vagy az 1.4-es a "jobb" ;] Egyik se, elárulom!

    Kezd ez a topik olyan lenni, mint az origon a windóz xp cikkek alá teleszemetelt kommentek...

    A fő lényeg, aki nem akarja vagy nem tudja tudomásul venni vagy nincs pénze új gépre pár évente, az ne kezdje el védeni az 5-6-7 éves elavult cuccát...még ha neki jó is, akkor is EL-A-VULT!!! Tudomásul veszed, pont!

    [ Szerkesztve ]

    Forever and ever, let's make this last forever.

Új hozzászólás Aktív témák