Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Juhaszatti #2 üzenetére

    Arról nem is beszélve, hogy visszafele kompatibilis lesz, tehát a PS4 lemezek is menni fognak benne - abban persze már nem vagyok biztos, hogy a szerepük nem csak HW-kulcsra korlátozódik, és maga a kód nem 100%-ban a netről kerül letöltésre...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Phoenixres #38 üzenetére

    Sorold az XboX exkluzív címeket...

    "küzd a 4k tartalmak folyamatos megjelenítésével" - persze, a PS4 Pro-hoz képest úgy 3x erősebb CPU és 2,5x erősebb GPU rész mellett küzd aha...
    Persze a Series X, amiugyanazt a CPU-t 5%-kal magasabb órajelen hajtja egy 20%-kal erősebb GPU-rész mellett, na az nem küzd... meséld másnak...
    Megsúgom, egyik se fog küzdeni 4K-n, sőt játéktól függően(alapból kevésbé erőforrásigényes címerk esetén) 8K is elérhető lesz.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Raysen623 #44 üzenetére

    A Gold meg Ultimate eddig is simán megvolt 25-30e, még PC-n is.
    Följebb mentek az árak, de 19-23e körülre 17-18e-ről.
    Standard Ed. játékok esetében kb €10-val.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Lagtec94 #50 üzenetére

    Hazai árakat, pls. Nem tudom, észrevetted-e de a bolti árak jelentősen alatta maradnak a nemzetközi/Store áraknak.
    Nekem pl amikor a Spiderman ára Store-ban 18e volt, boltból 11e-ért vettem, megjelenés napján...
    A magam részéről újonnan(megjelenéskor) csak dobozos játékot vettem, Store-ból csak amit már leáraztak, fél/harmad/negyed áron(3-9e) meg persze a Spiderman kiegeket, amik tudtommal lemezen nem elérhetőek.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z10N #93 üzenetére

    Legerősebb PS-t írt... merthogy abból az olcsóbb nincs úgy kiherélve mint a pici Xbox

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z10N #102 üzenetére

    Ha már kiállítottad a szövegértési szegénységi bizonyítványod, legalább ne kérnéd ki magadnak, ha kijavítanak...
    idézet szó szerint: "Sokkal jobb a vártnál, hogy a legerősebb, mindössze egy lemezmeghajtóval megvágott PS-t 150-ért meg lehet kapni." Nem legerősebb PS5, hanem legerősebb PS - így már világos?
    Egyébként meg fórumon vagy, ha csak egy konkrét embertől akarsz választ, kérdezd privátban.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z10N #100 üzenetére

    Látom a lényeget sikerült kiemelned.
    A mondanivalóm lényege az volt, hogy ha egy eleve 4K képes vashoz(PS4Pro) viszonyítva durván megnöveled a vas erejét, annak ritkán lesz az a végeredménye, hogy küszködni fog az erősebb gép, még ha a régebbi küszködött is(framerate-felezés, checkerboard render, stb.).

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z10N #107 üzenetére

    "Olyat nem allitottam, hogy nem kepes 4K-ra (lasd elobbi), de az XSX-hez kepest ugyan azt a szintet gyengebben fogja hozni."
    Most akkor mondjam ugyanazt , mint te? Hogy nem téged kérdeztelek?
    Hát nem, de ha már reagálsz valamit, legalább arra reagáltál volna, amit írtam. Szóval szövegértésből elbuktál.

    Mi volt az állítás, amit vitattam?
    "állítólag küzd a 4k tartalmak folyamatos megjelenítésével"
    Nem az volt a kérdés, hogy az Xbox Series X erősebb-e a PS5-nél, hanem hogy elegendő-e a PS5 ereje(PS4Pro + kb. 200%) ahhoz, hogy ne kelljen "küzdenie" a 4K-val(ellentétben nyilván a Series X-szel, aminek az extra 20% teljesítménye nyilván megváltja a világot)

    4K "kepes", ami tudtommal felskalazott es nem nativ.
    Játékfüggő, bőven volt olyan játék is, amit natív 4K-ban vitt, még ha gyakran csak 30fps-sel is.

    A helyzet az, hogy én egyáltalán nem beszélek mellé, csak láthatólag el a fejed fölött, mert bármennyire a szádba próbálom rágni, csak nem bírod felfogni se azt amit én írtam, se azt amit Juhaszatti írt, hogy tudniillik a PS5 olcsóbbik verziója 150e-ből megvan, és mivel a drágábbikhoz képest nem lett megvágva, csak az optika hiányzik belőle, ezért azzal együtt bizony az a legerősebb PS(nem PS5, az 5-öt te költötted hozzá), ellentétben az olcsóbbik Xbox-szal, ami a Series X-hez képest durván meg van vágva(GPU 2/3-a eltűnt), nem is tud 4K-ban futtatni játékot, csak WQHD-ban.

    Na most ennél jobban se időm se kedvem elmagyarázni neked, szóval ha továbbra is folytatod az értetlenkedést, a te bajod, legfeljebb letiltom a hozzászólásaidat.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z10N #117 üzenetére

    Ennyire sötét nem lehetsz, szóval kénytelen vagyok azt hinni, hogy paródiát adsz elő egy érvelni nem tudó, szöveget értelmezni képtelen, kínjában hazudozásra és szalmabáb csépelésre kényszerülő, feltűnési viszketegségben szenvedő trollról.
    Kár, hogy nem vicces, mert nagyon élethű...
    De inkább másnak add elő, engem hagyj végre békén vele...!
    Továbbiakban válaszolnod értelmetlen, nem fogom látni.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák