Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz Kendek #4 üzenetére

    Igen, nagyon is jellemző!
    Évente 10 perc a kimenő hívásom, arra se emlékszem már, hogy mikor küldtem utoljára SMS-t, az MMS-t pedig csak névből ismerem. Most ezért mi a francnak vegyek előfizetést? Márpedig az előfizetések 99%-a csak ezekre használható fel.
    Van egy 100 megás mobilnet csomagom feltöltőkártyával, oszt csá, többre nekem nincs is szükségem a szolgáltató részéről.
    Amúgy pár hónapja végeztem egy felmérést, hogy az olyan emberek akiknek nem csak dekorációs tárgy az okostelefon (azaz a telefonáláson meg az esemesezésen kívül ne adj isten programokat is telepítenek rá és használják is azt, magyarul érdekli is hogy mi van a kezében és nem úgy néz rá mint egy közönséges telefonra), 2/3 vagy 3/4 része egy árva petákot se hajlandó mobilnetre kiadni (most hirtelen nem ugrik be az eredmény a közel 500 fős szavazóból), csak az alapdolgok érdeklik (telefonálás, SMS) és állandóan wifi szkennerekkel nyomatják az utcákat, hátha találnak egy nyílt hotspotot, :D és a többi és a többi...
    Hidd el nekem, rengeteg feltöltőkártyás rohangál csúcskategóriás telefonokkal a zsebében, ideértve magamat is, és nem feltétlenül azért, mert "nem telik rá" hanem csak egyszerűen nincs szüksége előfizetésre.

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák