Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Taky #16 üzenetére

    A ps4 használ egy közös gddr5 memóriát cpu-gpu szinten ami gyorsabbá teszi, az x1 sima ddr3-at használ egy kicsi esram-mal megtámogatva! No meg cpu gpu eleve erősebb ps4en, valamint x1 cpujának 10%át folyamat leköti a kinekt h azonnal reagálhasson a command-okra... Papíron ps4 sokkal erősebb, más kérdés h szerintem játékokban eddig nem sok különbség volt (legtöbb cím x1en 720p ami ps4en 900 vagy 1080p, de ezt azért túl lehet élni... x1 felskálázza 1080pre, meg tesz rá egy élesítést amitől szerintem ront a képen, de legalább próbálkozik :D)

    Cikkbe én is beleírtam volna pár adatot még ami kicsit árnyalja:
    PS4 kb 3x annyi országban érhető el mint x1 (igaz x1 a nagyobb piacokon mind jelen van s onnan megy a szürkeimport ezerrel)
    X1 kapható a hazai, legerősebb piacán, ahol eddig erősebb volt Sonynál, azt hiszem x1/ps4 versenyben már alulmaradt, míg Sony még nem jött ki japánban
    PS4 gyakorlatilag sehol sem kapható, folyamat várólista van, hónapokat kell várni előrendelések esetén (itthon pl okt.1 után leadott rendeléseket legtöbb helyen február végén tudják csak teljesíteni) míg az x1 a legtöbb helyen kapható

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák