Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitus

    őstag

    válasz dark100 #37 üzenetére

    Te valaha csöpögtettél vissza bármit is? Vagy csak megkeseredve, irigykedve köpködted az olyan embereket akik olyan sikereket értek el amit te nem tudtál? És nem istenítem, csak tényeket közlök és az akkori 17 milliárd ami azóta sokszor sok millióval bővült lényegesen több mint amit mások tettek. És igen büszke lennék magamra ha az ő helyébe lehetnék hasonló sikerekkel, de csak egy csutak kis nyomoronc vagyok átlag keresettel mert ennyi futotta tőlem. Csak az a különbség kettőnk között, hogy nekem nem savanyú a szőlő és attól mert én nem vagyok olyan sikeres örülök és elismerem másokét.

    Jobb ma egy túzok, mint holnap!

  • Vitus

    őstag

    válasz dark100 #47 üzenetére

    Az a baj, hogy ez sokkal összetettebb és bonyolultabb téma. Nagyon kevés a rálátásunk ezekre a dolgokra, nem ilyen egyszerű, hogy innen meg onnan elvesznek és ide meg oda hozzáadnak. És ezek a dolgok generálják a legnagyobb problémákat amikor fél információkból amiket innen meg onnan összeszed az ember konkrétumként kezelve levon valamit és továbbadja és amikor már a 3. emberen átmegy az egész 5 fillért nem ér. És az egész egy iszonyatos nagy bughalmaz lesz amit mindenki tényként kezel. Na mind1 már azt se tudom, hogy jutottunk idáig. :D Ja de egy sima semmit mondó "Bezzeg a kocsog MS" hozzászólásból. (Na ezért utálom a macskákat mindent összezavarnak!) És itt nagyon nem Billről vagy az Ms-ről van szó hanem az emberi viselkedésről csak ezt értelmezni kell és nem az adott konkrét dologra érteni.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy túzok, mint holnap!

Új hozzászólás Aktív témák