Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Van, aki még ténylegesen használja a Facebook-ot?
    Talán kicsit túl egoista vagyok, hogy azt hittem, ha én már több mint egy éve teljesen ráuntam, akkor mostanra már így van ezzel a többség.
    (Mondjuk ott lehet a gond, hogy szereti sohasem szerettem, akkor sem, mikor ismerősök miatt még használgattam.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Apollyon #83 üzenetére

    "Ez az elmúlt évek, különösen az idei év öngólja."

    Én látok a gondolatban annyi rációt, hogy ha egységesen mindenki egyformán lemondana minden magánéleti titoktartásról, akkor teljesen elveszthetné a "fegyver" jellegét az a pengeél, amin most az információk táncolnak.

    Persze ez a gondolat erősen túl van egyszerűsítve, és még elvben sem működhet jól, ha ez nem valamiféle "felemelkedés egy (képzeletbeli) új emberi létezési szintre", hanem egy központilag erőszakolt dolog, főleg ahol ez a központ nem vesz részt ebben a játékban, nem dobja el a saját fegyverét mindenki mással együtt, hanem pont egy még élesebb és nagyobb pengét kovácsol...

    De aki csak a koncepció első feléig jut el, azt megértem, mert alapvetően szerintem is szép lenne az az eszme, hogy soha egyetlen ember sem tart titokban semmit egyetlen másik embertársa előtt sem. De ez már közel van ahhoz az álomhoz, ahol minden "ember" egy energiafelhő szerte a kozmoszban, nem egy hú-vér állat a földön...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák