Keresés

Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz Vakegérke #21687 üzenetére

    Nagyjából 7 éves lehettem, amikor egyik este nagyon éhes voltam, de még nem jött el a vacsora ideje. Mondtam is anyukámnak, hogy éhes vagyok, de ő azt mondta, hogy várjam ki a vacsoraidőt (nincs ebben semmi rossz, mert fontos a napirend), de én türelmetlen voltam.
    Én csak halványan emlékszem, de anyukám mesélte, hogy nem sokkal később bement a konyhába és ott talált engem a tűzhely előtt, egy sámlin állva és egyértelműen kevergettem valamit. Nos, ez egy rántotta volt.
    Meggyújtottam a gázt, elővettem a serpenyőt, felhevítettem az olajat, felvertem 2 tojást, kicsit megsóztam és megcsináltam magamnak a rántottát. Mindezt egy sámlin állva, mert nem értem el a tűzhelyet.
    Anyukám teljesen lemeredve nézte, ahogy kiszedem egy tányérba a kész rántottát, megszórom egy kevés pirospaprikával és kenyeret vágok egy hatalmas késsel! :DDD

    Szerintem infarktust kapott, legalább háromszor, de csak egy puszit kaptam a fejem búbjára! :)

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Aktív témák