Új hozzászólás Aktív témák

  • Vidala

    senior tag

    válasz King Unique #118 üzenetére

    Nincs mit. :R
    Inkább úgy mondanám, egész elviselhetővé teszi az arhiválást.
    A gépkonfig adott, esetemben egy noti. A teszt azt sugallja, hogy egy árnyalatnyival még jobb lehet asztali gépen, de szerintem ezek a különbségek már a gyakorlati használat során elenyészők.
    Viszont nekem valamennyire megnyugtató, hogy kevésbé sérülékeny cuccról van szó. Úgysem akarom dobálni, meg nem búvárkodás közben akarok biztonsági mentést készíteni. Viszont a hurcolászásból esetlegesen adódó galibáknak csak jobban ellenáll. Legalábbis remélem. Ennyi plusz pénzt nekem megér.

    A szoftverrel eddig felületesen barátkoztam. Az jó, hogy beállíthatsz mappákat, és mentéskor automatikusan az újakat másolja, illetve a dokumentumok mappa arhiválása "alapértelmezett" funkció. Tud még titkosítva arhiválni, meg e-mail-eket, de ezeket nem próbáltam. Viszont nekem kicsit lassabbnak tűnik, a "sima" másoláshoz képest. Illetve ami jó még, hogy állítható az oda-vissza irány. Nekem egy "hiányzik" mondjuk a WD szoftveréhez képest: az tud private mappákat készíteni. A PC lock nem funkcionális nálam. Jól néznék ki, ha a gépet csak a rádugott HDD-vel tudnám itthon használni...

    [ Szerkesztve ]

    CoVboy Forever!

Új hozzászólás Aktív témák