Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madarfej

    csendes tag

    A Razer Blade Stealth + Core kombináció már egy ideje elérhető. Annál meg lehet nézni, hogy egy U-s i7 procival mit tud egy ilyen doboz (google razer core benchmark?).

    Szerintem jó cucc lenne ez és mondatnám, hogy ez a jövő, de 150k-ért már egy erősebb kártya is lehetne benne bőven, nem csak egy táp... ennyiért max olyan veszi meg akinek több pénze vam, mint esze.

    A core kapcsán amikor kijött azt írták, hogy azért csak a blade stealthet támogatja, mert kell valami plusz a bios-ba, ami lehetővé teszi azt, hogy azonnal tudjon váltani a gép az integrált kártya meg a doboz között, mert elvileg menet közben is kihúzható a cucc. Lehet ennél is ilyesmi van és nem licensz probléma...

  • madarfej

    csendes tag

    válasz janitor01 #62 üzenetére

    Igen nekem is hasonló elképzeléseim vannak ezzel kapcsolatban, nagyon tetszik az ötlet. Az árát azt túlzásnak tartom továbbra is, még ha üzleti szempontból érhető is valamennyire (rudi amit írt, hogy be kell indítani a piacot, meg persze ha ezek értelmes árban lennének, akkor gamer laptop szegmensnek kb annyi, mivel azok nagyjából annyira hordozhatóak mint ezek a dobozok; általában azokat is inkább otthon használják az asztalnál, mert megmozdulsz és lemerül). Mivel az üzlet kellemetlenebbik oldalán állok, így nyilván nem tetszik :P

    A core-hoz meg írtam, hogy "amikor kijött". Azóta nem néztem, hogy mivel lett kompatibilis, mert megláttam az árát, meg hogy nem igazán kapni errefele. A lényeg, hogy úgy hirdették, hogy elvileg mindennel kompatibilis lehet, csak megjelenéskor le volt korlátozva a blade stealthre bios/efi trükkök miatt (amit már akkor is írtak, hogy open cucc, bárki használhatja.. és azóta ezek szerint sikerült is néhánynak..)

    A core meg e között nem sok különbséget látok, azért hozom fel mindig :D

Új hozzászólás Aktív témák