Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz t72killer #7 üzenetére

    Szerintem úgy értette, ha eleve adott egy erős lapos, amin kívül nincs mondjuk erős asztali géped, vagy egyáltalán asztali géped, mert mondjuk nem kell, hanem van egy jó nagy monitorod otthon és a noti hordozhatósága eleve egy plusz olyan opció, ami az asztali gépekre nem áll. Sokan használnak így notit otthon (is) akár asztali gép helyett (is). Ha az asztali gépe(i)met nem nézem a notim a VGA-n kívül még mindig elég erős szinte bármire, amire nekem kell. A VGA-t nem tudom benne cserélni. De így még kitolható a használat ideje akár pár évvel is. Az asztali gépekben is, ha beruházol egy általad említett 2700X-be (és itt most ne menjünk bele abba a hülyeségbe, amit Intel fronton felhoztál) - gondolom, nem egy évre tervezel ilyen árú géppel, mert ez ha összeáll is közel 400k lesz. Az alapgép legtöbbször sokkal tovább megvan - kisebb módosításokkal - mint a VGA. Noti vonalon ez még jobban kivitelezhető ezzel az eszközzel. De mint említettem is, szerintem horror lesz az ára. (Nehogy egy jobb VGA árával legyen egy szinten.. :U )

Új hozzászólás Aktív témák