Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • @tco@

    aktív tag

    válasz Darmol #35 üzenetére

    De mikor valaki a kriptokat problémásnak találja, pont ezekre a bányászható és spekulatív kriptokra gondol.

    Én ezt értem, de ez nem is baj, nincs benne mindenki napi szinten. Azért próbálok rávilagítani, hogy nem csak ezek a coinok léteznek. Senkit se ítélek el a tájékozatlansága miatt, csak akkor, amikor az 5. komment után se hajlandó egy google keresést elvégezni, és csakazértis-be nyomja cinikus hangnemben.

    #33Lenry: Az esetek nagy részében nem anonim, követhető, tudtommal anonimizálható aránytalanul nagy erőfeszítés árán, de a fizikai kp még mindig követhetetlenebbnek tűnik számomra.

    #31Kékes525: Ezt már írtam másik topikban is, a crypto (ha már nem btc-ről írtál konkrétan) rég túlnőtt azon, hogy fizetőeszköz legyen, annak indult, de a technológia már elkezdett új hajtások irányában kiteljesedni. A legnépszerűbb felhasználási módja a smart contract (eth, algo stb). Anonimnak se anonim (talán Monero kivételével), szóval ez se előnye, de nem is célja már.

    #30csibe1: Ezért igazán kár volt benézned ide, a napi önigazolás megvolt, remélem legalább segített a belső bajaidat elsimítgatni.

    #29y@g4n: Lehet, hogy akkor félreértettem a kérdésed. Egyébként ha a bányászat=rossz, proof of state=jó vonalon haladva egyet tudunk érteni (úgy látom hogy igen) akkor ez letudva, én mint nem érdekelt fél, nem tudom megindokolni, hogy a btc-eth bányászat miért fasza, mert nem az. A zöldebb coinok mögött levő blockchain viszont határozottan érdekes lehet a jövőben. Mire gondoltál pontosan?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák