Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz sgery #15 üzenetére

    mondtam én egy szóval is, hogy Genius műanyag hangfalaim vannak?:DDD visszaolvasva tényleg kicsit félreérthető volt a dolog... szóval az adatlapon lévő Onkyo rendszerem van, kétutas csipogókkal, a sub fa, 6x100/115W, az erősítő pedig fel tudja venni konnektorból a 300+Wt:). fogalmazzunk úgy, hogy a z5500al volt egy árban... de már nincs egyben az erősítő a subládával, ami nekem fontos kitétel volt (olyan dolgokról nem is beszélve, mint rendes távirányító, rds, normál mennyiségű ki és bemenet..). és az én fülemnek sokkal jobban bejön a hangzása:) az előtte lévő rendszerem egy Genius 5.1 (SWHF2500) volt, fa, és, az volt az összehasonlítás alapja. igaz az 27 volt 4 éve újkorában, tehát nem tartoztak egy kategóriába. innen jött a cinizmusom, hogy a fa doboz még nem jelenti automatán a minőséget is.

    ennél a szintnél meg... én egy picit drágállom a cuccot. bár tény, hogy én inkább a használtpiacra mennék stereo erősítőért (a 10-15év körülieket már olcsón adják a hárombetűs rövidítések hiánya miatt, de még bőven remekül mennek), a hangfalak fáradnak, szóval az picit neccesebb dolog.

    mindenesetre amire pmpot írnak, az már komoly cucc nem nagyon lesz.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák