Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    nfs nálam ott halt meg, mióta a kecsapot erőltetik :( egyre inkább csak dühítettek a futamok, amikor nem azon dőlt el a befutó, hogy ki ment jobban, hanem random lenyomott a gép kecsappal... innentől meg értelmetlen autót váltani/tuningolni, ha perfektül szedem a kanyarokat és a kicsit korábban kisodródott/fába akadt ellen a célegyenesben úgy hagy le, mintha állnék (miközben már nem gyorsul tovább sehova a gépem)

    ha autós játék, akkor nekem forza :K nfs-ből a porsche volt nagy kedvencem (mondjuk típusból is már gyerekkorom óta porsche az egyik kedvenc), aztán az u2 jó volt még nagyon, régi mw egynek még elment (de már itt kezdett jönni a kecsap), azóta meg minden rész kb fél óra után kezdett idegesíteni és inkább hagytam... forza3-4-horizon1-el x360on viszont rengeteget játszottam (közel az összes achievementet ki is szedtem belőlük, ehhez pedig menni kellett pár futamot)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák