Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Stauffenberg #10 üzenetére

    Furcsa. Én most tértem át Skype-ról Viberre a párommal.
    Neki LG P500, nekem Xperia P van. És azt mondja, hogy Viberen keresztül tökéletesen és kristálytisztán hall! Én viszont úgy hallom őt, mintha 2km-ről beszélne. Elég szar a minősége nálam. Nála viszont meglepően kimagasló.
    Skype-al csak a gond volt. Ott mindkettőnknél relatíve szar volt a minőség, olyan közepes kategória. Viszont az app rendszeresen fagyott. Nem tárcsázott, vagy kicsörgött még tárcsázás után is, ráadásul a csengőhangját nem tudtam normálisan halkítani / hangosítani.
    Szóval na most a Viber kifogástalan ami az appot illeti. Nálam nem a legjobb a minőség, de egye fene.

    Facebook hívást azért nem preferálom. Egyrészt ez diszkrimináló olyan szempontból hogy csatlakoznod kell valahová, ahol adatokat megadni. Többé-kevésbé nyilvánosan.
    Már Vibernél se tetszett, hogy lecsekkolta a telefonkönyvemet és felvett mindenkit akinek volt Vibere. Enélkül el se lehetett indítani. És ez nem tetszik. Nem akarom, hogy Xy emberek is megtudják, hogy van Viberem. Mondjuk. De itt nincs más lehetőség. Ennyiből volt jobb a Skype, hogy ott csak az látott akit felvettél.
    Facebook meg aztán végképp ellenszenves nekem. Ha havi 500 dollárokat fizetnének érte se csinálnék FB profilt.

Új hozzászólás Aktív témák