Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zefír

    őstag

    válasz sirály12 #53 üzenetére

    Akkor nem gondoltam komolyan. Windows a világuralom és fikázni kell a mac-et.
    Uraim... komolyan nem tudom mi van veletek...
    Nézzétek meg, hogy melyik platformra fizetnek a legtöbbet azért, hogy biztonsági réseketkeressenek biztonsági szakemberek.
    Mivel 2012 a mobil eszközök éve, ezért szerintem nem elnagyolt kijelentés, hogy igen ios-re és osx-re fejlesztenek a legtöbben.

    Guglizni meg tanuljatok+... Egyébként nem azt mondtam, hogy egy egész ország oktatása átállt Apple termékekre, és lehet, hogy nem itt a PH-n olvastam, hanem valamelyik apple fórumon. Tök m1... Már csak azért sem kéne, hogy meglepő legyen ez az egész, mivel ha napi szinten olvassátok a PH-n a híreket, akkor biztos tudtok róla, hogy Steve Jobs egyik álma az volt, hogy betörjön az apple az oktatásba is. USA-ban volt pár iskola, akik kaptak ipadeket. És tervben van, hogy mig most 3főre jut 1 PC, a jövőben 1főre jusson 1 iPad.
    Erről például volt pár cikk. Lehet, hogy elsiklottatot fölötte.

    Az meg, hogy most van vírus mac-re. Mekkora hír, eddigis volt, Adobe Flashbe ágyazva. Gondolom ezt sem olvastátok.

    WINFOSOSOK ELŐRE-.-
    A cikkek 70% alatt fikázó, leszóló hsz-ek vannak... kicsit földhözragadt egy társasága van a PH-nak mostanában...

Új hozzászólás Aktív témák