Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Én 1 hete upgradeltem 11 Pro-ra és egész az utolsó percig biztos voltam, hogy a midnight green less a befutó szín, de végül space gray-nél maradtam. A hátlapon nagyon szép a midnight green színe, de az alumínium kereten annyira nem mutat jól, ezért maradt a space gray. Korábban mindig a fehér híve voltam, de most, hogy a kamera sziget is ilyen színű lett valamiért a fehér és az arany modellnél nem néz ki túl jól (meg az arany úgy magában is nagyon bazári). Szóval az én ízlésem szerint a mostani Pro szériánál igazán cask a space gray lett fullos, így a navy blue-ra vártás nálam örvendetes hír.

    Az 5.4"-ot én nem támogatom főleg nem az 5.8" ellenében. Azért már 19:9-es képaránynál tartunk, én azért maradtam a sima Pro-nál és nem a Pro Max-nél mert ezt kényelmesebb zsebben hordani és kézben fogni is, de szövegbivetelre már ez is majdnem túl keskeny számomra, pedig nincs nagy kezem. Ennél keskenyebb kijelzőt már nem szívesen használnék, ez kb. a 4.7"-os iPhone-ok kijelző szélessége lesz így...mondjuk biztos vannak akik azt sírják vissza. Mondjuk 6.1"-on a Pro pont idális lenne. Így is sokat vaciláltam a sima 11 között, mert nekem az LCD kijelzővel nem lett volna bajom és a sima 11-nek nekem jobban tetszett a kamera bump design-ja. De ott is az volt a bajom a színes verziókkal, hogy az alumínium keretnek nem állnak jól ezek a pasztelszínek, pedig a hátlapon ott is nagyon szép volt az összes verzió kivéve a Product Red-et, az nekem valamiért idén nagyon off volt, a tavalyi XR erősebb színe szebb volt...

  • sohajda90

    tag

    válasz tuleon #43 üzenetére

    Irreálisak voltak azok a conceptek, amik az SE házába álmodták a noccos "újabb" iPhone design-t. Elve azzal is tisztában kell lenni, hogy jelenleg USA-ban $600 dollar az XR szóval árban az alá kell belőni az "SE utódot". És pl. a FaceID elég complex hardvert igényel, így érthető hogy nem kerül bele. Ugyanígy a kijelző nem lehet OLED, különben kicsinálná az XR-t, LCD-vel pedig legalább akkora kávákat igényelne a full képernyős iPhone desing, mint amit az iPhone 11-ken látunk. Viszont ha kisebb a kijelző, akkor arányában nagyobbak a kávák, és így is - úgy is nagyon elavultnak hatna, plusz akkor nem is tudnának bele akkora kijelzőt tenni amennyit aranának, a kávák miatt keskenyebb lenne a kijelző, mint a 4.7"-es 16:9-es képaránnyal. A design úgymond így is ósdi, de ezt legalább hívhatják "retro-nak". Szóval egyébként ennek tényleg cask így van értelme, egy ráncfelvarrott iPhone 8 ami tényleg az iPhone 8-at is váltja valahol $500 körüli nyitóáron...

Új hozzászólás Aktív témák