Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pusszycat

    nagyúr

    válasz a.sebi #25 üzenetére

    Ne másra legyél mérges mert beleválogattál. - no offense - :)

    Peterson_: Nem az zavar, hogy nem tudom leolvasni oldalról hanem a szintorzulás ami a laptopomon is irritál. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

  • Sinesol

    veterán

    válasz a.sebi #25 üzenetére

    De egyébként ez a koreai debütalas elég fail...
    Ott a 2 oriasvallalat ami mellett labdaba se rughat, raadas köztudottan evszazados ellentétek vannak a 2 orszag között... egy japan szemeben egy koreai kb a legalja es ez visszafele is igaz ergo miert is venne egy koreai japan mobilt....
    Na mind1
    Mar csak azt varom hogy az lg-samsung állami ikervállalat is kifejlesszen valami faja 50 megapixeles optikai zoomos csodát:)
    Lg nel is jelentösen nöttek vilagszerte az eladasok, a nexust is ök gyartjak..az erkezö optimus g2 be pedig valoszinüleg a piac legjobb kijelzöje kerül..amit persze ha mas neven is de a Samsung is hamar "kifejleszt"
    vegülis ahol lehet tamogatjak egymast.. :(((

    Nem is csoda hogy a htc, blackberry is csak agonizal... a jövöt tekintve a nokia-an microsoft es a motorolan google , az Apple-ön és a 2 koreai oriason kivül keves jelenlegi nagyobb szereplö lesz képes tulelni hosszutavon az egyre jobb kinai telefonok térnyerését.

    [ Szerkesztve ]

  • Bóti

    senior tag

    válasz a.sebi #25 üzenetére

    Mintha én írtam volna.. :D Egy dolgot felejteettél ki: mindezt ingyen osztogatva az utcán, mint a metrot.. :DD

  • Bóti

    senior tag

    válasz a.sebi #87 üzenetére

    Adom.. :D

    Olyat úgysem tud gyártani senki, ami mindenkinek tetszik, de azért itt a fórumon már nagyon sokan nagyon sokat várnak el.. Páromnak Xperia J van, "mezei TFT" panellel. A betekintési szögek majdnem 180 fokosak, és akkor sem invertálódnak a színek, csak fakulnak, ami normális (bár szerintem amúgy 90 fok is bőven elég lenne, hogy a tényleg apró döntéseknél ne invertálódjonak a színek, mert szemből nézi mindenki a kijelzőt..), a fényerővel sose volt baj.. Nem értem, hogy minek kell fosozni valamit, csak azért mert TFT.. Az én telefonom IPS, de nekem pl sokkal jobban tetszik a J kijelzője, valahogy "hűvösebb".. :K
    A fosozók fele meg sem szólalna, ha nem tudná, hogy TFT..
    Kicsit idegesítő, hogy van pár ember, aki minden egyes hírnél elkárogja ugyanazt..

    Samsung - idétlen forma
    Sony - szar kijelző
    Huawei, ZTE - kínai fos
    LG - nincs support
    Pletyka - mennyit fizettek, pletykalap lett a MA?
    512 RAM-mal szerelt teló - semmire nem jó,
    és vannak a személyes kedvenceim, a nyelvújítók, akik megmondják AnDanténak pl, hogy a kb 12000+-ik hír után ne azt írja már "alapokon nyugvó".. de persze azt már nem írja le, hogy mit kéne helyette használni, meg életében még egy blogot sem publikált, de megmondja a tutit..
    De örülök, hogy annyira jól megy ennek az országnak, hogy ez az emberek legfőbb problémája.. :DDD
    A varjúknak egy jótanács: Ne olvasd el, ha nem érdekel, ha találsz helyesírási hibát, hagyd figyelmen kívűl (én is azt szoktam, mivel a szerkesztőség tagjai nem nyelvészek, hanem alapvetően műszaki emberek)! :W

    Bocsánat az offért :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák