Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biscuit

    aktív tag

    válasz Raymond #22 üzenetére

    De most komolyan... lusta vagy utánanézni a dolgoknak? Elolvastad pl. a Coinbase blogbejegyzését? Senki sem nyikorog azért, mert "transzparens" lesz a dolog (ez eddig is az volt, mint leírtam korábban, minden ott van a láncban). A "porbléma" ott keletkezik, hogy ezeknek a cégeknek olyan emberek adatait is be kell gyűjteni/tárolni/rendelkezésre bocsájtani, akik nem az ügyfelük. Ez nem kevés meló/erőforrás nemmellesleg adatvédelmi aggályokat vet fel (vagyis a döntéshozóknál épp nem, mert ugye a bűnmegelőzés/üldözés oltárán feláldozni ezt, nem nagy ár). Mert gondolom te azonnal elküldöd a jóédesanyjába a szolgáltatód, aki eladja az adataid különböző marketingcégeknek (stb.) és rohansz az EU.-hoz, hogy ezt mégis hogy képzelik (engedélyt nem adtál rá, ezesetben sem adsz engedélyt más cégeknek az adataid begyűjtésére). Arról nem is beszélve, hogy ha volna kriptóm és hozzámkerülne/korábban tulajdonomban lett volna olyan coin, ami igazoltan "bűnös" akkor automatikusan én is azzá válnék (vagy legalábbis megfigyelés alá mindenképp), pedig én csak pl. váltottam a tőzsdén. Mert ha még ezzel ténylegesen a bűnüldözést segítenék.... :U

    [ Szerkesztve ]

    Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

Új hozzászólás Aktív témák