Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacika112

    aktív tag

    válasz Dragon3000 #40 üzenetére

    Ha nem ilyen megherélt modelleket adnának ki vinnék a zeneket mint a cukrot, de tényleg keresgéltem nyáron mert kollega megkért lessek neki valami lapost nem ultramegagigagémööör hanem korrekt darabot, amivel 4-5 évig bőven elvan.

    Egy délutánt ültem a gép előtt de mindig találtam valamit a konfigba ami 10-15 évet repít vissza az időbe. 100/10 es háló vagy a fent említett valamelyik eset. Amibe dual ramot találtam pl abba meg szégyen órajelű volt olyan időzítéssel rákerestem tényleg létezik e ilyen gány ram mert nem hittem a szememnek :Y

    Kétlem hogy nem lenne rá kereslet, viszont kínálat hiányába nem sokat tehet a vásárló.
    Nem összeesküvés elméletként de tényleg elkezd az ember keresni és olyan érzése van ugyan gyártanak amd-re lapost közben mindent megtesznek érte valamelyik komponens savanyú legyen és elvegye a kedved tőle.

    Amúgy kétlem hogyha pl belepakolnának 1x8 GB helyett 2x4 GB ramot akkor az komoly többletköltséget jelentene nekik. Vinyó ugyan ez, 5400-es nagyságrendekkel többet eszik, hangosabb, lassabb mint a legagyibb ssd mégis hatalmasat dobna a tempón. (nem kisker árat kell nézni de azt tudom összehasonlítani) 500GB vinyó 12k, 512GB ssd 16k mégis ég és föld ha elé ülsz :R

    ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

Új hozzászólás Aktív témák