Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #72042496 #15 üzenetére

    OD is jó lenne, de ott meg csak 5GB az ingyenes. Ha fizetni kell érte, akkor meg már kb bérkelg egy saját tárhelyet valahol, aztán kész.

    tecsu: Persze, nem is arra akarok ingyenes tárhelyet, hogy ott tároljak sokszor sok GB adatot, hanem arra kell, hogy pár napig tudjam ott parkoltatni. De amúgy erre van egy sokkal hatékonyabb megoldás, ami végülis ebben az esetben is bevált: Bittorrent Sync.
    Csak azért írtam ide példaként, hogy az a 15GB nem olyan sok azért.

    Samott: Szinte biztos vagyok benne, hogy neked sem fájnak az olyan hiányosságok, amit nem használsz soha. Amúgy meg amikor linkelek onnan, akkor simán az url-t bedobom linkként, vagy app-ból a linket. Annyira nem nagy kaland.

    pusszycat: Köszi, megnézem majd azt is :K

    Sinesol: Ezt nem tudom. Megmondom őszintén, hogy a kezelőfelületük eléggé elriasztott, de lehet, hogy adok neki egy esélyt, ha más nem válik be.

    [ Szerkesztve ]

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #72042496 #22 üzenetére

    Sajnos nem, eléggé megnyirbálták az ingyenes tárhelyet. Volt már náluk is 15GB régebben, ha jól emlékszem, de aztán már évek óta nem annyi.

    Samott: Mivel ez egyik oldalnak sem érdeke igazán, hogy hotlinkelni lehessen tartalmakat, így ki mennyire, de védekezni fog ellene. Feltöltheted ide is, abból lesz kép.

    wec0: Most néztem meg egy képet, amit tegnap lőttem telefonnal (16mpx eredetileg is). A telefonon 4,2MB a mérete, Photos alatt 1,5MB. Szóval de, ráeresztenek valami lengébb jpeg tömörítést.

    Aprósólyom: Végül Resilio (ex-Bittorrent Sync) lett belőle, tökéletesen működik :K

Új hozzászólás Aktív témák