Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    Mit is kívánhatna egy casual vagy HC gamer 2018-ban, mint pl. hogy egy [17 éves játékkal játsszon a világ legerösebb konzolján]. ;]
    Ez ám a system seller feature a multiplatformok, a Forzák és a Sea of thieves mellett :P

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • mcwolf79

    veterán

    válasz idegen lény #17 üzenetére

    Azért be kell látni, hogy nem Kelet-Európa a fő piac.
    Amúgy meg valaki biztos megvesz 120k-ért egy konzolt, mellé még (legyen egy alsó-középkategóriás) FullHD TV-t 100k-ért , és akkor biztos majd a játékok ára lesz a "szük keresztmetszet". Hihető. Akinek nincs pénze játékra az nem fogja megvenni a relatíve (persze megint az itthoni keresetekhez) drága konzolt.
    Félreértés ne essék, nem rossz feature a BC, de nem amiatt fognak az emberek rohanni XOX-et venni. Nem kell nagyon visszatekinteni a múltba, most csak a GOW sztem eladott jópár millió PS4-et. Ez az ami nagyon hiányzik a MS platformján :(

    Benoe77 :
    Miattam is. Én is jól járok vele, mert olyan ámulatba ejtő cuccok jönnek ki, mint a GOW, Detroit, Spiderman, LoU2, Days gone,stb. Az meg a másik dolog, hogy a Sony hülyére keresi magát ,ami jelentős mértékben az exklúzívoknak köszönhető.

    icemad:
    Ott a pont :K

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • mcwolf79

    veterán

    válasz Benoe77 #25 üzenetére

    Az én pénzemen??? Miért is??? Nem értem ezt a gondolatmenetet.
    Amúgy nem tudom te hol voltál az elmúlt tizenpár évben, de ez tisztán üzletpolitika. Az exklúzívoknak egyetlen nagy feladata van: ELADNI A GÉPET. Egy gépre az optimalizáció is egyszerübb, nemhiába néznek ki úgy az exklúzívok, ahogy minden konzolon. Az MS ezt elbaxta. Nem kicsit, nagyon. Egy upgrade-elt GeoW4 és 2 db Forza,oszt csókolom.
    A Sony köszöni szépen, de elvan a BC nélkül is. Hogy a hiánya minek köszönhetö, azt döntse el mindenki maga (üzletpolitika, hogy el lehessen adni a Remastered verziókat, vagy a PS3 Cell architektúrális differenciája miatt macerásabb a portolás, tudja a fene).

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • mcwolf79

    veterán

    válasz Tuttu #101 üzenetére

    Nahát ezt meg aztán végképp nem értem. Csak azért megvenni a 120000 Ft-os konzolt hogy tudjon játszani valaki az Xbox és X360 játékokkal. Akkor már inkább vennék egy X360 konzolt, a maradék 80-90000 Ft-ot meg elköltenèm valami másra. Jó persze a grafikai tuning, dehát attól csodát nem lehet várni. Persze jobban fest egy Halo x. rèsze felturbózott textùrákkal, de a tizenx éves motor csak nem fiatal már. Ami XOX-re az jön PC-re is. Persze mindenki azt vesz amit akar, csak ebben semmi rációt nem látok.
    Amúgy ez a legnagyobb bullshit az önigazolási kísérletek közül : " miért vegyen valaki Ps-t ha nem érdeklik az exkluzív játékok???" LOL. Nem hiszem , hogy valaki ne találna neki tetszőt az exek közül. Azért a Horizon ZD ,Uncharted, God of war, Shadow of the Colossus, GTS ( tudok, a Forza jobb; amúgy szerintem csak a pályák számát tekintve) elég bő felhozatal, és ezeknèl azért lehet ámulni, mert egytől egyig mind jó játékok, és nem mellesleg úgy is néznek ki, mint ahogy 2018-ban elvárná az ember. Multiplatformok némileg szebbek XOX-en, bár többnyire játék közben nem feltűnően.
    De egyébként akik BC-vel akarnak játszani tíz éves játékokkal a fentiekkel szemben, akkor nincs miről beszélgetni.
    Peace

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

  • mcwolf79

    veterán

    válasz F_Peter #141 üzenetére

    Én speciel a Battlefront 2-vel játszottam egymás után one S-en és X-en. Olyan különbség van, ha visszafelé nézed, hogy asszony kiakadt hogy ezen nem lehet játszani (mármint az S-en), mert nem látja rendesen a dolgokat.
    Ácsi, nem OneS és XOX az összehasonlítandó,hanem az XOX és a PS4 Pro. Az tiszta sor ,hogy az XO már megjelenéskor viszonylag gyenge volt. Sok játékban a FullHD render nem ment neki, míg a PS4 1080p-ben renderelt. XOX más tészta, ott a krafttal nincs gond. Bivalyerős gép :R
    Amúgy a PS4 exek nem csak azért kapnak 9-10-es értékeléseket, mert szépek.

    Döglött Róka:
    Mellébeszélés megy ezerrel. Most is itt van egy erős konzol. De kérdem én minek a 6 Tflops teljesítmény? Sea of thieves-nek? A Forza 7 talán, ami kihasználja a gép erejét. A BC-nek kár volt kiadni az XOX-et. A sima XO is megbírkózna a nagy részével. A multiplatformok közt pedig hacsak nem állítod meg a képet és nem sasolod 10 centiről (vagy nézed a DF összehasonlításokat) ,akkor marginális különbség nincs a két gép közt.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák