Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    mintha a cím nem vágna egybe a tartalommal. a cím tényt közöl, míg a cikkben csak a reményét fejti ki. ez ugyanaz a cucc, mint ahol 3x kifutottak a költségvetésből?
    btw, hatalmas teljesítmény a linux társadalomtól, h egy ~15éves windoznál képesek voltak jobb alternatívát nyújtani.

    szerk: sry, nem szokásom linux hepi topikokban "flémelni"

    [ Szerkesztve ]

  • FTeR

    addikt

    válasz dabadab #5 üzenetére

    németül nemtok, jelen cikk alapján indultam ki. és nem álltam egyik állítás mellé sem. egyiket vagy másikat nyugodtan lehetne pontosítani.

    asszem balmer látogatásánál már kényszerpályán volt a dolog.
    a cikkben az szerepel, h mivel már az nt nem elégítette ki az igéányeket, új os után kelett nézni. mint tudjuk (ezt hangoztatják folyton), nagy szerepet játszott a költséghatékonyság kérdése. de amint látjuk a hírek szerint nemhogy a saját költségvetésből futottak ki, hanem winnel olcsóbban és hamarabb megúszták volna (volt erről is egy cikk itt).
    a másik fő szempontot, miszerint "szakadjunk amerikától" a jelen cikk is kiemelte. előbbi egy gazdasági kérdés, utóbbi politikai. egyik sem technológiai.
    mint már többször is kifejtettem, az "ingyen" nagyon húzós érv. kár, h ez egy ilyen környezetben nem érvényesül.

    ez a csávó is politikus. ennyi szenvedés után biztos, h nem ismerne be egy kudarcot. és ez a kudarc nem technológiai, mint ahogy a döntéshozás sem erre támaszkodott.

Új hozzászólás Aktív témák