Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csorbajeno

    veterán

    válasz dutrás #30 üzenetére

    Azért a Google is kapta az EU-tól, legutóbb azért, mert alapértelmezett böngészőként a sajátját használja.... Az Ericsson és Nokia mögött nem egy egypárt rendszer áll, akik köztudottan megfigyelik az ország lakóit(nagy valószínűséggel a Huawei altal kiépített hálózaton keresztül). Szóval a két csoport nem egy súlyban van. Én is sajnálom, hogy a Huawei telefonok visszaszorulnak, mert voltak újításaik, de én is úgy látom, hogy egy kicsit vissza kell őket fékezni. Sajnos minden háborúban vannak áldozatok és most ezt a szerepet a Huawei mobiljai kapják, mert ha nem ennyire szigorúak a szabályok, akkor a cégek megkeresik a kiskapukat és mennek tovább. Gondolhatod, hogy a Huawei milyen dokumentációba enged betekintést, ha még csak a tőzsdén sincsenek jelen, nehogy belelássanak a pénzügyi dolgokba. Ugyanilyen a licence is. :N

  • csorbajeno

    veterán

    válasz Giovan! #31 üzenetére

    Csak hogy a hálózati gondok egy kicsit kézzelfoghatóbbak legyenek. Emlékeztek még 2013 márc. 15-re? Akkor a havazás miatt az Eon által kiépített rendszerek összeomlottak(nemcsak vezetékek szakadtak. Első kézből tudom, mert az egyik haverom 3 napik éjjel-nappal, néhány óra alvással csinálta a vezérlő rendszerek helyreállítását). Na ezt az 5G bevezetése után ügyesen belépve a rendszerbe pikk-pakk meg lehet bénítani egész országokat, sajnos. Ugyanígy van ez, ha a másik két cég építi ki a hálózatot, de ahogy fentebb is írták, ne egy cég legyen az építő, vegyen részt a hálózatépítésben mindhárom hálózatfejlesztő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák