Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz joey04 #28 üzenetére

    Nem én tervezem a 10 nm, nem én neveztem ki Krzanichot, nem én töröltem projekteket az Intelnél, nem én dobtam az 5G-t, nem én hoztam sorozatos hibás döntéseket, ami miatt nem működnek az új hardverek. Én csak beszámolok ezekről. Tudtam, hogy kapok azért, amikor például először megírtam, hogy az Ice Lake gondja, hogy alacsony órajelre képes, de látod, hogy arra képes. Kaptam azért is, hogy az Intel 5G-s problémáiról is írtam, hogy rohadtul nem mutatták be működés közben és ez gond, de látod gond lett, lelőtték az egész a fenébe. Viszont ezeket a döntéseket az Intel nem azért hozta meg, mert én egyszer megírtak a problémákat, amiket láttam/hallottam. Azért hozták meg, mert valóban problémák voltak, és ezekkel együtt nem működnek a fejlesztések.

    Ezeknek amúgy semmi köze nincs az AMD-hez. Ők sem igazán szólnak bele abba, hogy az Intel milyen döntéseket hoz. Ha bűnbakot keresel, akkor Krzanich az, illetve mostanában Swan, de ő valójában beleesett abba a szarba, amit Krzanich hagyott maga után, és rövidebb távon csak tűzoltásra van lehetősége. Emiatt azért őt még nem feltétlenül érdemes bántani. A legnagyobb bűnös egyébként az Intel tulajdonosi köre, akik még ma is makacsul ragaszkodnak ahhoz, hogy az Intelt nem vezetheti USA-n kívül született ember, pedig Perlmutter sokkal alkalmasabb volt Otellini helyére, és most is sokan Renduchintalát akarták CEO-nak, de hát kurva nagy pechük, hogy előbbi izraeli, míg utóbbi indiai.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Cyberboy42

    senior tag

    válasz joey04 #28 üzenetére

    Én még soha nem éreztem úgy hogy Abu valamelyik cikke Elfogult lett volna az amd-vel kapcsoltban. Mindig nagyon tényszerű és pontos leírások. Nagyon jók pl. az egyes GPU-k ról írt részletes beszámolói.
    Én inkább pont az AMD-t érzem valahogy bűnösnek abban, hogy mikor jön valami nagy durranás, konkrétan mondjuk a vega, akkor azt nagy dirrel-durral harangozzák. Teljes pontos leírást adnak a működésről, és funkciókról, amiből aztán az újságíróknak fergeteges részletes és hosszú cikket írhatnak. Csak aztán mikor eljön az igazság pillanata, akkor kiderül hogy hiába a sok feature, a mezei gémer azt látja hogy egy fél éves játékban kevesebb az fps mint a konkurenciánál, miközben a vas többet eszik. Ilyenkor meg a legkönnyebb egy bűnbakot keresni, Abu személyében mivel hogy hisz ő megírta hogy ez mennyire zsíros kenyér lesz, közben meg nem is.

    ...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

Új hozzászólás Aktív témák