Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Abu85 #29 üzenetére

    Ezer és egyet eset volt akár cikkben, akár mondjuk a találgatós topikban, ahol megjósoltad miért fogja lemosni az amd az intelt vagy éppen az nv-t. Aztán nagyon nem úgy lett. Nekem aztán mindegy melyik a jobb, de pl pár éve gépet építettem, és a te cikkeidre alapoztam, mert a tudásod hatalmas. Aztán vétel előtt körbenéztem a topikokban meg az ott linkelt külföldi teszteket elolvastam, és akkor esett le mennyire félre voltam vezetve. Mert csak a jóslatokat, az itteni grafikonokat láttam. aztán az adott topikban rávilágítottak szerencsére, hogy csak itt vannak ilyen érdekes számok, de persze az is ki lett magyarázva minden esetben. Szóval én már nem adok a ph-s tesztekte. És ezzel nem a szakmai hozzáértést kritizálom, inkább azt látom, hogy hasonló a helyzet mint moonman esetében, hogy a hatalmas szakmai tudását arra pazarolta el a fórumon, hogy minden szituban a ms jöjjön ki jól. Most is tervezek gépet építeni, simán belepakolom az új amd kártyát meg az új ryzent, de csak ha a többi tesztet elolvastam. Az mindegy, hogy itt mi lesz az eredmény. De láthatóan nem akarod megérteni a problémát, szóval felesleges a billentyűzetet koptatni. Én köszönöm a többi fórumozónak, hogy anno megmentettek egy fölösleges vásárlástól. Különben most is (ha nem váltottam volna konzol + laptopra) a csoda driver-re várnék a vga-hoz, meg arra, hogy majd a ryzen-re jobban fognak optimalizálni. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák