Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz jerry311 #24 üzenetére

    AMD fikázó T-s Intel éltető komment pipa. Ja, nem. Rossz topicba tévedt. :D

    @KaiotEch
    Gyártó szerint választani hülyeség mint mindig. Van persze alap különbség igényes és gagyi márka között, de alapvetően modellfüggően kell inkább választani... meg észérvek alapján. Lásd: Írták, hogy rakás monitorban ua. a panel, tehát csodát egyik gyártó sem fog tenni. Szokás még az elektronikát éltetni, de nem hinném, hogy ott is nagy különbségek lennének a nem noname gyártók között. Átlaguser szintjén meg főleg...

    Ha már Dell: notiban - üzleti! - pl.minőség volt mindig. Most mégis összenézem a 6 évvel ezelőttihez és ugyanaz a sorozat műanyag lófütty. A régi meg magnéziumötvözet. Az új 2kg-os úgy throttlingol amit csak a lowcost gagyikra meg 1.3kg-osokra olvastam a noti topicban. Cserébe minden, Type-C, M2, NVME, FHD IPS a TN 1366-os panel helyett... mint 2-3 évvel később jelent meg a szipiszupi üzletiben, mint kommersz vackokban.
    Szóval a "név" ilyen szempontból vissza is üt sokszor. Ugyanaz vagy szarabb túlárazva is belefér ha mellé "támogatás". Legalább szóban.

    @arn: Szóval a lényeg lemaradt. Én dual kijelzővel szívtam évekig. Most felemás skálázásban ahogy írtam van szívás, de már így is vállalható ha nem macerálja az ember. Single-lel meg teljesen jó szvsz. Szóval én most jutottal el oda, hogy desktopon a 100% truetype és minden más hülyeség off-ból váltanék 4k 27-32" kijelzőre, default skálázott használatra.

Új hozzászólás Aktív témák