Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz twollah1976 #7 üzenetére

    Annó a telefonoknál is ment a rinya. Ki akarja ezt naponta tölteni, hisz a régi Nokiámat elég 2 hetente töltőre rakni. És lásd, most mindenki naponta, jobb esetben két naponta tölti az okostelefonját. Ha kapsz egy olyan szolgáltatás csomagot a kütyüdhöz, ami kompenzálja a töltések okozta macerát. Akkor bizony használni fogod, mert megéri.

    Teszem azt az okosórák pl az egészségügyben nagyon hasznos eszközök lehetnek. Folyamatosan monitorozzák az életfunkciókat, figyelik a mozgási mennyiséget. Figyelmeztetnek akkor, ha már rég mozogtál. Pl El tudom azt képzelni Amerikában, hogy aki viseli az okosórát, és hajlandó megosztani a monitorozott adatait a biztosítóval. Az olcsóbban megkapja a biztosítását pl.

    Amúgy meg logikus kiegészítője a tepsi telefonoknak. Azt ha nem muszáj nem veszi ki az ember a táskájából (elvégre a többség már túlnőtte a sima zseb méretet), így viszont minden info kéznél van. Nekem nincs okosórám. Nem vagyok hajlandó beta tesztelő lenni pillanatnyilag. 2-3 év és kiforrja magát a dolog. Akkor sanszos hogy beszerzek egyet. Na meg lumia 735-re pillanatnyilag nincs nagy választék okosórából :)

Új hozzászólás Aktív témák