Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Lenne szerintem ennek piaca, csak nem ilyen áron, és nem ebben a formában (napi töltögetés, stb.)
    Eleve a Pebble féle irányvonal az ami logikus, e-ink/szerű kijelzővel, stb. A telefonokban is a kijelző a legnagyobb fogyasztó, pont egy karórába nem tennék egy 60Hz-en frissülő panelt ami azt az apró akkut is lezabálja pillanatok alatt. Eleve processzorból sem kell olyan erős ha beéri az ember egy szimplább kijelzővel.

    Egyébként igazából ez az óra megszületett már évekkel ezelőtt. Sony Ericsson MBW-150 a neve. Tudom hogy ez csak connected watch, nem smart watch, de szerintem ez a megkülönböztetés eleve hülyeség mert a smart watch-hoz is kell egy okostelefon linkelve. Nekem volt, amit vártam egy ilyen kütyütől azt bőven teljesítette (rezeg ha hívás vagy üzenet van, el lehet utasítani a hívást, ha nagyon kell az üzenetet el lehetett olvasni, vezérelte a zene lejátszót a mobilon), és elég volt 2-3 hetente tölteni. Sajnos nagyon kezdetleges OLED kijelzője volt ami szétment 1-2 év alatt, pedig a mai napig használnám mert jól is nézett ki (főleg az Executive Edition). Valaki vehetné a fáradtságot és feltámaszthatná ezt a kategóriát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák