Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz buvartacsko #27 üzenetére

    Olvasd el figyelmesebben amit írtam. Nem arról van szó, hogy nincs magyar nyelvű tartalom, hanem hogy tartalom egyáltalán nagyon kevés van. Összességében. Bármilyen nyelven.
    Tehát összességében amit elérhetővé tettek bármilyen nyelvű tartalmat, az rettentő kevés. Csak mellékesen megemlítettem, hogy magyar nyelven pedig semmi. Tehát nagyon kevés tartalom (bármely nyelven) <-> magyarul pedig semmi.

  • joey04

    titán

    válasz buvartacsko #27 üzenetére

    Teljesen olyan dolog ezen ugrálni, mint mikor valaki feltelepít egy BÉTA verziójú OS-t akármelyik eszközére

    Nem, ez kurvára nem olyan. Ez egy mindenki számára elérhető hivatalos nem beta szolgáltatás. Jogi háttér, meg majd fejlődik, meg majd lesz lokalizált tartalom, stb stb mind rizsa. Akkor indítsák el, ha megfelelő a háttér, megegyeztek a jogokról, van elég tartalom és van magyar felirat és szinkron. Nekem a szinkron mondjuk nem fontos, a legtöbb sorozatban jóval előrébb járok, mint a magyar adók, már ha egyáltalán adja valami, de ez én vagyok, a lakosság nagyrészt szinkron buzi. Másik topikban is olvastam, hogy azért jó ez így, mert egy szűk megértő és értelmes réteget céloznak meg, akik kivárják a tartalmat, és perfektek angolból. Csak az a baj, hogy ha a nagy magyar buta átlagot vesszük, már az is ez szűk réteg egy ekkora cégnek, ennek kizárni kb 80%-át meg értelmetlen. Az előfizetési díjak még az itthoni működési költséget sem fedeznék így. Nem azt mondom, hogy Netflix szar. Ez egy kurva jó dolog LENNE, ha úgy működne ahogy kitalálták. Azt is aláírom, hogy lesz ez még jobb, de most, JELENLEG egy szinte használhatatlan, borzasztóan hiányos szarkupac. Nem lett volna szabad így elindulnia, pont amiatt, mert rengeteg a negatív komment és tapasztalat és ezeket az embereket már nehéz visszaédesgetni, amikor már megfelelő lesz a tartalom. Engem nem és vissza fogok nézni, olyan ez mint a WP, az is egy kezdetleges hulladék volt, most már csak 1-2 év és használható rendszer lesz abból is.

    A lopást, meg torrent témát teljesen feleslegesen kevered ide, mert itt ahogy olvasom nem igazán ezzel ütik el a dolgot. Viszont ha már idekeverted, meg kell jegyezni, hogy ez egy valód probléma az ilyen szolgáltatásoknak, hiszen a 0 euro kevesebb mint a 8-12. Nem azt mondom hogy helyes és elfogadható, de kispénzű ember nyilván le fogja tölteni és nem fog fizetni érte, nyilván ezért "divat" ma is. Ettől még lehet siker a Netflix, de nem így. Maradjunk annyiban, hogy jó hogy jönnek, van rá esély hogy ütős szolgáltatás lesz, de egy hiányos verziót butaság volt elindítani.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • sasa134

    addikt

    válasz buvartacsko #27 üzenetére

    Ha a film/sorozat hivatalosan kijött DVD/BR-en , akkor miért nem várható el, hogy digitális csatornán ugyanúgy tudjak nyelvet, de minimum feliratot választani hozzá?

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák