Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz a2d2 #28 üzenetére

    Mondanám, hogy kis pénz kis foci, de a hagyományos 2D filmek színvonala is egyre gázabb költségvetéstől függetlenül. Sajnos rengeteg a szemét. Viszont annyi haszna van pl. ennek a Marvel cunaminak, hogy a filmkészítésben sokkal nagyobb szerepet kapott az utómunka és az egész „szoftverkörnyezet” valahogy utánament a dolognak és úgy változott meg, hogy ma már nem akkora dolog valamit jól megcsinálni, mint korábban volt. Nem is igazán értem mit is akarnak a linkelt oldalon ezzel a fake 3D dologgal.
    Nekem teljesen mindegy, hogy egy zöld vacakról lóg egy színész egy műteremben vagy a hegyről lóg kötélen ahová helikopterrel vitték nyolcszor fel és 20 kamerával vették 8k-ban milliós költségvetéssel vagy utómunkában teszik oda a hegyet aztán szevasz.
    A végeredmény úgy is vagy jó, ha a jó a film, vagy tökmindegy, hogy jó e, ha rossz a film. A Hobbit is azért tetszett neked, mert azt kaptad, amire számítottál.
    Még 20 részt lehetne csinálni, mert marha könnyű ilyen történeteket kitalálni. Ha belegondolsz miről szól nem nagy dobás, de legalább következetesen az, ami.
    A minap belekezdtem ebbe a ragadozó városokba, mert nem néztem előzetest, hogy ez mi. Egyszerűen akkora ostobaság, hogy ilyen semmiről nem szóló trip, mintha valaki betolt volna két bélyeget… de tripnek is sz@r, mesének is rossz. Már kezdem megszokni, hogy 10-ből 8 filmet nem nézek tovább 30 percnél, de már volt, hogy 5 perc után kinyomtam. A nagy költségvetésű filmeket nyomogatom ki és annyira rosszak, hogy még akkor is felbosszant, ha ingyen töltöttem le. Katasztrófa. Például egy Hunter Killer tök átlag tucatfilm kéne legyen, ehhez képest felüdülés volt, hogy valamit végig tudtam nézni. A számát nem tudom hányat nyomtam ki előtte.

Új hozzászólás Aktív témák