Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz adise #19 üzenetére

    A hozzászólásod "zöldség" részét nagyvonalúan figyelmen kívül hagyom, a maradék egy felvetésre (hogy megérte-e) pedig annyit tudok neked válaszolni, hogy a CV1 előtt pár hónappal megvásárolt 250000 Forintos G-Sync monitoromat azóta böngészésre használom. Ez szerintem mindent elmond arról, hogy megérte-e, illetve, hogy milyen élmény a 2D-hez képest.

    www.smart-bus.hu

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz adise #19 üzenetére

    Nincs szükség önigazolásra. Ott a játékkönyvtár, írja hány száz órát töltöttünk a játékokkal. Az a baj, hogy te is ebből a megérte-nem érte meg hozzáállásból indulsz ki. Tavalyi megérte elmenned nyaralni? Ugyanolyan butaság ilyeneken gondolkodni, mint ez a kérdés.
    Nem terjed? Pedig még a Gamepod-on is volt hír a Beat Saber rekordjairól.

    Ezek a "pixeles" kommentek is nagy valószínűséggel azért vannak mert olyan tartalmakat próbálnak a tesztek alatt ami ingyenes és azok zöme érthetően picit gyengébb, mint az amiért pénzt kérnek el. Kivétel mondjuk a Robo Recall és a Dead and Buried. A fizetős tartalmak között van izgalmas cím.. Az életben nem foglalkozol a pixelekkel mikor Robo Recallban rád ugrik egy drón vagy Beat Saberben Experten azon pörögsz, hogy a 750 kockát 100 fölötti pontszámmal vágd el ritmusra, hiba nélkül.

    Én nem keresek önigazolást. Szerintem otthon a szobában egy nőn kívül nem nyújt semmi akkora szórakozást, mint a VR. :))

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák