Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz janeszgol #70 üzenetére

    Igen, az ötös volt az első, amit már nem kaptak meg a gyártótól, csak késve, amikor már a fél magyar sajtó letesztelte így-úgy! ;) Valahogy azóta nem sikerült "jó, de" nélkül írni a készülékekről. Márpedig, egy 5T szerintem közel volt a hibátlanhoz, és a 7 Pro-t is elég hibátlannak érzem így bő 1 évvel a hátam mögött. Egyébként annyiban mindenképp igazuk van, hogy ár/érték arányban a 3/3T párosnál érte el a csúcsot a gyártó. Nem mondanám, hogy nem tárgyilagosak a tesztekben, inkább csak azt, hogy kisebb hiányosságokat más gyártóknak könnyebben néznek el.

    [ Szerkesztve ]

  • #80439296

    törölt tag

    válasz janeszgol #70 üzenetére

    Igazából az árakkal csúsztak el, de egyszer be fogják hajtani azt a befektetést, hasznot és kamatot, amit anno, a (pl.) 3-asnál én SEM fizettem meg a 124.990.- HUF tényleges összeggel (mert forintban lett kifizetve, ténylegesen ennyit kért a gyári oldal).
    A kezdeti reklám, grátisz teszt-csomagok, k+f nem ekkora összeget indokolt volna, még akkoriban sem, inkább az alsó hangon vett 200+.
    Nem, nincs konkrét infóm, de egy csúcs android már akkor is bőven a 200-250ezres sávban mozgott.
    OK, kamerát kivehetjük a képletből, de mivel portolták rá a gcam módot, leesik az ember álla az első software kamera tudása, minősége és az utolsó (általam vélt) jó gcam között, a gcam javára, persze.
    Hogy úgy mondjam undorító a különbség! :)

    A valós bekerülés '0' kb. a 6-6T környékén volt, és onnan kezdhet el szerintem ténylegesen jövedelmezővé válni a tennen márka.
    Az, hogy a 400k-ba hajló (mindegy, hogy itt +50€ a telefon, az már csak számolási hiba) telefonnal beléptek az árban elit cuccosba, holott 1-2 dologban még nincsenek ott, az a kapzsiság része.

    A tudása alapján (valós), valahol a 700-800€ között kellene lennie a legtöbb tudással (RAM, ROM) rendelkezőnek, nem az 1.000+ €-s sávban.

Új hozzászólás Aktív témák