Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz MeszesKPT #66 üzenetére

    Figyu Te kötözködni jöttél, minek menjek bele teljesen feleslege vitákba? Neked erre van időd azért vagy itt...

    (#65) azbest

    Én sem várom el, hogy megértsd mi a probléma ezzel amit írtam, jó van az... Mint nálad általában...

    (#62) sh4d0w

    Na hát az van, hogy céges T400-on szívtam az intel VGA driverével Ubuntu alatt, mert nem kezelt 3 kijelzőt, néhány hete megint előkerült másnál vmi gond, vmelyik Linuxos topicban ott van.

    Mivel a platform maga csak Third Party eszközzel támogatja a 3 kijelzőt C2D platformon, mivel azt a Haswell-ben jelent meg ami a Te esetedben a T440-et jelenti... Ez nem csak Linuxon nem sehol... Mivel a hardver nem tudja... Dedikált VGA-val, és megfelelő dokkolóval igen.

    Vagy megemlíthetem főnököm esetét, 18.04-gyel nem megy a wifije az X260-ban

    Az jó, mert nekünk meg igen, minden probléma nélkül. Tehát ha nem megy BCM4356 WiFi ami nem platformos, akkor az majdnemhogy mindenki hibája, csak azé nem aki megvette a notebookot? Nekünk van olyan ügyfelünk, ahol 200 ilyen gép van Linux-al mind megy... Igaz Intel WiFi... Valóban 50 euró-val drágább volt mint a Broadcom-os... Pont az ilyenek miatt nem megy az AMD-s sem... Nem véletlenül tesznek a komolyabb AMD-s notebookokba is Intel WiFi-t...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák