Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Male #60 üzenetére

    Megkerdeznem, hogy hogy jon ossze fejben a GTX950 meg a stadia 4k 60fps, de szerintem te is erzed, hogy valaszolnod is felesleges. Szerintem ti tenyleg nem ertitek, hogy mirol van itt szo. (Es meg mielott itt kezdodne a hitvita, en egyetlen percet sem gondolkodom ebben a szolgaltatasban, jo esellyel egy free weekendet sem probalnek ki, mert nem erdekel. Csak legalabb ertem, hogy mi a lenyeg.)

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Male #69 üzenetére

    "Úgy, hogy a legtöbb embernek ez bőven elég... "

    Maradjunk annyiban, hogy a legtobb ember ezt engedheti meg maganak. Senki ne akarja bebizonyitani nekem, hogy aki napi rendszeressegl jatszik egyik jatekkal a masik utan, az ugy hasznal gtx950et hogy amugy siman megtehetne, hogy rtx2080ra epit konfigot jatszani, csak neki eleg egy AC originsben a 720p low 38fps...

    "Persze-persze, mindenki hülye, akinek nem nyeri el a tetszését ez a szolgáltatás, és nem látja világmegváltónak :U"

    En ilyet nem mondtam. Azt mondtam az a hulye, aki nem fogja fel, hogy mi ennek a szolgaltatasnak a lenyege. Es a topik egy megdonthetetlen bizonyitek ra, hogy nagyon nagyon sokan nem fogjak fel , mi a stadia lenyege. Feljebb direkt leirtam, hogy engem sem vettek meg kilora, nem igazan erdekel ez a modell es szuksegem sincs ra, csak legalabb ertem a lenyeget. Aki leirja, hogy miert nincs offline mod az tok egyszeruen nem fogta fel, hogy mi a szolgaltatas lenyege.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • velizare

    nagyúr

    válasz Male #60 üzenetére

    jó, akkor te nem vagy piac. de mi lenne, ha a stadia alap szolgáltatásához mérnénk azt a konfigot, és azzal állítanánk szembe? csak hogy fair legyen az összehasonlítás.
    a stadia pro 4k@60Hz HDR szolgáltatási szintért kér 10 dodót havonta. egy ac: odessyhez, td2-höz, vagy akár csak egy farming simulator'19hez milyen gép is kell, hogy ezt kiköhögje magából, mennyibe is kerül ez mondjuk 3 év kihordási idővel?

    lusta vagyok most végigmenni az összes címen, de szubjektíve választottam egyet (division 2). ehhez az ubi a következő konfigot ajánlja:
    Processor: AMD Ryzen 7 2700X, Intel Core i7-8700K
    Video: AMD Radeon VII (11GB VRAM) or NVIDIA GeForce RTX 2080 TI (11GB VRAM with Shader Model 6.0 or better)
    Memory: 16GB RAM

    mindenből csak a legolcsóbbat választva iponnál 375re jött ki az r7 2700x + radeon viii + legolcsóbb ram + legolcsóbb deszka kombó, úgy, hogy ez nem egy reális konfiguráció (soha az életben nem raknék ilyen deszkát alá). tekintsük alsó becslésnek, mert az intel proci, meg az nv 2080ti a másiknál drágábbak (csak a 2080ti kerülne legalább 350be).

    szóval én úgy vagyok vele, hogy ha most kellene gépet vennem, akkor előtte mindenképpen befizetnék egy próbahónapra.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz Male #82 üzenetére

    nem olvastad el. ez így nehéz lesz.
    nem kell pc.

    egy darab chromecast elég hozzá, hogy kiváltsa a gépedet, feltéve, ha be tudod dugni a monitorba, vagy a tévébe. ezen kívül kell még egy kontroller, amivel irányítod.
    ezért vannak ezek a founder's bundleben. ha azt megveszed, azon kívül egy tévé/monitor kell, meg net.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz Male #103 üzenetére

    [link]

    On a TV
    A Google account (Not compatible with Google for Work, Google for Education, and certain other managed Google accounts)
    Stadia Founder's Edition or a Stadia Buddy Pass and a Stadia Controller
    Google Chromecast Ultra
    The Stadia app (available on Google Play or in the Apple App Store)*
    A reliable internet connection (10 Mbps or greater is recommended)

    *The Android version requires a mobile device running Android 6.0 or greater
    *The iOS version requires an iOS device running iOS 11.0 or greater

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • azbest

    félisten

    válasz Male #112 üzenetére

    A többi, tartalom streaming megoldásnál úgy működik ez, hogy a telefonon vagy chrome böngészőben utasítja a chromecastot, hogy melyik cast alkalmazást töltse be a google szerveréről a chromecastra. Ezért kell, hogy online legyen a cc akkor is, ha valami helyi fájlt castolnál át rá.

    A beálltáshoz, hogy a kontrollerhez párosítsa a chromecasttot, gondolom kellhet a google home app.

    Olyasmi a mondás, hogy más megfelelő kontrollerekkel is működik. Viszont a legjobb élmény a google kontrollerrel, aminek wifi kapcsolata is van. Az utóbbi alapján annak valamelyik gombja képes utasítani az összerendelt chromecastot a játék szolgáltatást cast alkalmazásának betöltésére. Szóval ahhoz az első beállítás után szerintem nem kell mégegy eszközt nyomogatni az indításhoz.

    Tippre, ha nem spéci google kontrollered van, akkor kellhet az indításhoz másik eszkök is, ahogy írod.

    [ Szerkesztve ]

  • azbest

    félisten

    válasz Male #116 üzenetére

    jól érted, a chromecast normál használatakor az közvetlenül kommunikál a streaming szerverrel. Az appokban, amikor streaminget kapcsolsz be, akkor az csak a megfelelően felparaméterezve utasítja a chromecastot arra, hogy betöltse a google szerveréről azt a minialkalmazást, ami az adott szolgáltatáshoz készült.

  • azbest

    félisten

    válasz Male #130 üzenetére

    Képtörés akkor van, ha a renderelt képkockák váltása nincs összhangban a megjelenítő képfissítésével. Pécén sokan nem használnak v-syncet, mert úgy akkor max annyi fps lesz, mint amit a monitor tud. Nem hinném, hogy ezesetben így futtatnák, tuti a videó képkockaszámához lesz kötve a játék v-syncje is.

Új hozzászólás Aktív témák