Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gex75

    tag

    válasz madgie #12 üzenetére

    Madgie irja jól, ez nem okostelefon vagy tablet gép ahol akkuról dolgozol és számít hogy milyen cpu van benne, vagy be van e kapcsolva a wifi - ezek ott napokra meghatározhatják hogy meddig birja az akkud egy feltöltéssel.
    Arról hogy miért lett intel nvidia helyett, azért mert az nvidia-nál volt olyan anyag amit nem tudott lejátszani (1080P) az intel meg visz mindent - gondolom ezért.

    Azt hogy védett tartalmakat lejátszik e vagy nem - a jövöben usb dvd- vagy bd-ről, tervben van, de ez a boxee oldala - szvsz miért ne tenné ?

    Melegedés : nem melegszik, nincs benne venti, csak borda - még nem szedtem szét.

    Mit játszik : mindent, igaz hogy a dvd iso vagy bd isoknál a menüket nem szereti, de ez hamarosan javitva lesz benne.

    Nincs hozzá online tartalom : kb 200 app-ot számoltam össze ami elérhető Mo.-ról (yutub, vimeo, blablabla,stb...) a mai napon. Igaz itt nincs netflix vagy hulu mivel ez ugye tiltva van ámerikán kivül. Ugye még nem indult el itthon a tartalom szolgáltatás hozzá (repository-k),
    de remélhetőleg hamarosan fog - mivel ahogy látom elég egyszerően ráhúzhatók az app-ok a meglévő online tartalmakra.

    Távirányitó : irják mindenhol hogy marhajó, hát tényleg az :)

    Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

Új hozzászólás Aktív témák