Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Azon azért ledöbbentem mikor ismerős mesélte, hogy egy könyvesboltnak nagyobb a jutaléka egy könyvén mint neki. Aztán neten is találkoztam egy kimutatással ahol ezt megerősítették.

    A cikk végén említett linkeket felkerestem, kíváncsi voltam mennyi a kölcsönzési díj, de regisztráció nélkül ez nem derül ki, csak ezért meg nem regisztrálok feleslegesen, ezt meg is írtam, kíváncsi vagyok mit válaszolnak.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz azbest #13 üzenetére

    Amire én emlékszem, de nagy valótlanságot nem szeretnék állítani, az az volt, hogy a könyvesbolt kapott ~400Ft-ot, az író meg valahol ~180-260 közöttit. A 400ft-ban biztosabb vagyok mint a másikban, de kb. ilyen volt az arány.

    (#14) Gábor0
    Szerintem az a kiadók fő problémája, hogy ha valaki kikölcsönöz egy e-könyvet, az már
    soha nem fogja megvenni papír vagy elektronikus változatban, mert minek?!

    Ezt annyiban cáfolnám, hogy én is olvastam már el könyvet, nem is egyet digitálisan, és nem egy volt amit ezután meg is vettem. Hogy konkrétumot mondjak, Dan Millman - Erre születtél könyvét egy nap alatt végigolvastam és még aznap meg is rendeltem hogy meglegyen rendes könyvként. Jack Canfield, Janet Switzer - A siker alapelvei könyvbe beleolvastam és fel is tettem előrendelésbe mert nagyon nehéz megszerezni, de nekem kell a polcra. Dr. Tóth András - Ősember a pénztárcámban szintén kell, tanulságos elolvasni. És van még pár könyv amit a digitális változat olvasása után vettem meg. Mert van olyan könyv ami kell hogy meglegyen 'normálisan'. Jók a digitális kiadások, de nem adják vissza azt amit egy valódi könyv olvasása ad. Persze ahhoz hogy megvegyem nem árt ha nyújt is valamit cserébe... És e-könyvért pedig az biztos hogy nem fogom ugyanazt az árat kifizetni mint egy valódiért. Nem hiszem hogy 1500-nál többet valaha is fizetni fogok digitális kiadásért, ellenben ugyanazért papír alakban 2500-4000-et bármikor. Ha olyat nyújt hogy azt érzem, megérte.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák