Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dion

    csendes tag

    Szeretem az Intel procikat, de ez az üzletpolitika egyszerűen szemétség. Még szerencse, hogy a Ryzen jól sikerült és valós alternatíva. Mást nem tudok tenni mint azzal tiltakozok ellene, hogy nem veszek Intel-t legközelebb. Remélem mások is lesznek így vele és magukba néznek, ha már egyszer veszteséges lesz számukra a hülyeségük.

    A 478/775 anno nagyon szépen le lett fedve. Van deszkám, ami már PCI-E, de még 478. 775-ös, ami még AGP. Áthozhattam a P4-emet, aztán válthattam Core 2 Duo-ra, majd Quad-ra. Nem azért váltottam lapot, mert egy másik komponens kikényszerítette, hanem mert többet tudott. Fejlettebb USB, SATA, stb. Egyszerűen korrektek voltak. Azért cseréltél le valamit, mert megérte lecserélni.

    Ha most van egy indokolt változás, memóriavezérlő, IGP, stb., és cserélni kell a lapot egy újabb procihoz, mert integráltak egy eddig alaplapon lévő komponenst mondjuk, az indokolt, hát cserélek. De ez, ahol egy értelmes bios megoldaná és mesterségesen kialakított a korlátozás, ez bunkóság. Az is amit a Windows-ok processzortámogatásánál művelnek..

    No nem bosszankodok többet. Itt a fórumon úgyis képben van már mindenki a gyártók szemétkedéseivel. :)

Új hozzászólás Aktív témák