Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz sixpak #8 üzenetére

    Ha jól tudom, 1000 háztartásba adták ki a Nielsen cuccát, ami a tévénézési szokásokat regisztrálja. Feltételezem, hogy az általad kérdezett dolgokat kérdőíven válaszolta meg ez az 1000 család. Aztán lehet hogy nem, és készítettek kérdezőbiztosokkal egy külön felmérést, de nem tartom valószínűnek.

    bambano: Akkor minek vettél smart tévét? Támogattad a gyártóját egy kis plusszal a semmiért? ;]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • bambano

    titán

    válasz sixpak #8 üzenetére

    ha ez a cég ugyanaz, mint amelyik a tv műsorok nézettségét méri, akkor teljesen reprezentatív.
    kőkemény matematika van mögötte és rohadt sok pénz forog kockán, hogy jó legyen.

    a nézettségmérőhöz kicsit berhelni kell a tv-t, úgyhogy amikor tv-t cserélnek, szinte biztosan szakember cseréli.

    (#9) Csapoati: úgy vettem tv-t, hogy eldöntöttem, x összeget vagyok hajlandó érte adni, és amíg annyiért nincs, addig nem veszek. 2014-ben a közlekedési eszközhöz és újsághoz is köthető bolt 50 éves születésnapját ünnepelte, és meglehetősen komoly leárazásokat csináltak ezen alkalomból. ez a tv ekkor minimálisan volt több, mint az összeghatárom, hát megvettem :) a franc se gondolta, hogy a smarttv nem annyi, hogy alátolok egy dlna szervert és akkor nézem a filmeket, hanem folyton kémkedik meg lejelent mindent, amit nyomok vagy nézek... ez csak akkor derült ki, amikor rádugtam az ethernetet és elkezdtem az okostv részét buherálni.

    összességében ja, támogattam kicsit a koreaiakat.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák