Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Woodslave #358 üzenetére

    "Én elhiszem hogy neked nem hiányzik egy jó péksütemény vagy egy nagy rizs, vagy egy bolognai tészta, de az emberek nagy része nem így van."
    Mert nem ketóznak. Tényleg. Komoly. Én az az ember vagyok (voltam?) aki miután púposra zabálta magát képes volt még enni egy kis sütit / fagyit / csokit. Vagy aki letolta a pizzát akkor is ha már tele volt, mert pizzaaa :C Vagy aki képes volt egy héten keresztül pizzát enni anélkül, hogy megunná, Vagy tésztát képes volt megenni bármilyen formában. Illetve saját magam sütöttem kenyeret, mert a bolti sehogy se volt az igazi. Cukros üdítőket neki se állok mondani. Ha unatkoztam, akkor jöhet valami édesség / üdítő / stb. Mióta ketózok? Egyszerűen nem kívánom. Elmentettem előre egy csomó keto barát édességet, hogy majd úgyis akarok nassolni valamit legyen mit megcsinálni. Egyet se csináltunk meg eddig, mert eszembe se jutott, hogy kéne. Egy tábla étcsoki ott volt a konyhaasztalon kb. 1 hónapig mire elfogyott. Volt hogy kiszámoltam, hogy vacsora után belefér egy kocka, aztán... reggel ránéztem az asztalon, hogy jah kiment a fejemből. Tudom ez nagyon hihetetlenül hangzik, de tényleg ha elkezdesz ketozni sokkal másképp fogsz hozzáállni a szénhidráthoz. Nem fejben, tudatosan, hanem ösztönösen.

    Jim Tonic
    Nagyon úgy fest, hogy a rákos sejtek teljesen jól elvannak ketontesteken is.

Új hozzászólás Aktív témák