Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz spirit007 #3 üzenetére

    Főleg egy bizonyos márka vásárlóira igaz ez... :DDD De mennyi ilyen van...
    Szóval ma Mo-n nagyon sokan, nagyon "komoly" státuszt töltenek be! :DDD Kabaré...

    Még a nyomógombos telefonok idejében azt mondom volt ebben a státuszszimbólumban valami, de ma... ma jóformán már csak a hardverről szól a telefon. Slussz-passz. Akinek ez státuszszimbólum, akkor annak csak gratulálni tudok én is.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • User64476

    őstag

    válasz spirit007 #3 üzenetére

    A lakosság jelentős része ebbe a kategóriába eshet a közelmúlt eseményeit tekintve.

  • sztanozs

    veterán

    válasz spirit007 #3 üzenetére

    Márpedig státusszimbólum - akár tetszik, akár nem. Én szinte nem is láttam az elmúlt évben "topmenedzsereket" almás zászlóshajón kívül bármivel. Jöjjenek akár keletről, akár nyugatról (vagy délről). És simán lehet idiótázni azt a réteget, de nem hiszem, hogy tényleg el lehet oda jutni 70-es IQ-val. Aki pedig a "nagymama minimálnyugdíjjából" azt vesz/vetet magának, az csak rájuk (az ő menőségükre) akar hasonlítani...

    [ Szerkesztve ]

    JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

  • Tdizsolt

    senior tag

    válasz spirit007 #3 üzenetére

    Sajnos pont mostanában váltak a csúcsmobilok azzá. :K

    A sok reklám,a média is azt sugallja,hogy fasza gyerek leszel,ha a Mekiben ki tudod csapni az asztalra a "szuperturbó" telódat...Az már másodlagos kérdés,hogy esetleg a legtöbb csóka a panelban lakik az anyjáék nyakán a 6m2-es szobájában. A fontos,hogy mindenhol lássák, 200+-os teló van a birtokában.
    (0 ft beülővel,100év hitelre,meg havi 25k-s előfizuval,amit apuék fizetnek,mert a diákhitel már elfogyott régen :DD,és ez nem légből kapott infó,a szemem előtt zajlik nap,mint nap)

    Szomorú,hogy az egész világot ez mozgatja,és már alig-alig maradt olyan ember,aki a józanész határának jó oldalán él...Nekem mindig is 30-40k-s "csúcskínai" mobiljaim voltak,az életvitel,és munkahelyi körülmény sem engedte meg,hogy komolyab villogós telefonom legyen (hozzáteszem,technika buzi vagyok,imádok minden elektronikai motyót).1-2 év alatt mindig lehasaltak,és nem volt szívem több pénz kiadni telefonra,pedig lenne rá igényem.
    Utoljára fél éve adta be a kulcsot az Oukitel k6000-em. utána már nem voltam hajlandó új telefont vásárolni,vissza tértem a párom rég ledobott Sony Xperia L-jéhez.

    Aztán telt-múlt az idő, mostani születésnapomra asszony meglepett egy Hüvely Máté9-el,már nem bírta nézni,ahogy szenvedek a régi fossal.Az ütő megállt bennem,mikor megláttam a dobozát. Nagyon örültem neki,de ott volt a háttérben az a tudat,hogy ennyi pénzből mennyi minden mást tudtunk volna venni...
    (2gyerek is van itthon a telefon mellett... :K )
    2 tokban hordom,és lehetőleg munkaidőben elő sem veszem,ha nem muszáj,egyrészt,nehogy baja legyen,másrészt nehogy "felvágósnak" tituláljanak (Valszeg ez az első,és egyetlen telefon az életemben,ami ilyen összeget képvisel).

    1 szónak is 100 a vége,rossz irányba halad a világ,ebben a tekintetben is.

    (Bocs a monológért. :B :B )

    [ Szerkesztve ]

    Psn ID: Tdizsolt

Új hozzászólás Aktív témák