Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz Pakmara #25 üzenetére

    Nálad valami nagyon félrement. Nem én mondtam, hogy "az 1660ti sokkal jobb, mert korszerűbb, és ugyanazt tudja". Miféle általános elvárás a 60FPS 4K-ban? Abban a világban, ahol maxi grafikán legtöbbször VAGY 60FPS-ed van, VAGY 4K felbontásod, csak egy idióta akarja en bloc a kettőt egyszerre (amúgy min. 30FPS-ről beszéltem). 4K-ban messze több mint 14% az 1070ti előnye, csak hát, aki 1660-at akar eladni, nem fogja feltolni maximumra a grafikát. Az biztos, hogy egy 1070ti sokkal jobban megéri ma játékra, mint az 1660-asok, hiába 600-zal több az utóbbi. Csúnya AMD-nél bezzeg baj, hogy 3080 néven jön az új kártya... :)

    andy19770128: Aztán a raytracing milyen? :Y Driverben beállítottad a kiváló minőséget (tuti nem), vagy hagytad optimalizálton (biztosan). Az mulatságos, hányan besz.pják ezt a "RT csak FHD-ben használható" dumát, és úgy beszélnek róla, mintha legalábbis próbálták volna. :P AMD-tünet ez a "RT az szar", hogy elviselhesd a VGA-dat. ;) És hát csorgatom a nyálam a RT-re, mert hihetetlen élmény, főleg nagy, HDR1000 monitoron, és mulatok azokon, akik nem próbálták. Leginkább az élethűség miatt, mert nehezíti ugyan a játékot, de sokkal élvezetesebbé teszi. Így jár, aki spórolni akar az áramszámlán. :B

    Vikthor: Hidd el, 4K-ban sem problémás, max szarul írták meg a kódot. Jó volna, ha már valahonnan le is lehetne tölteni ezt a McFly's RT shader cuccot, mert már nagyon felcsigáztak a videókkal. :B

    Lord Myn: Az optimalizálatlanság nem a VGA tudásának hiánya (lásd KCD). Amúgy lejjebb veszi az ember az AA-t (17"-on úgysincs sok értelme), vagy az árnyékok minőségét. Nyilván nem próbálhatok ki minden játékot, de számomra az az érdekes, amivel játszom. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák