Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz batai15 #113 üzenetére

    Soha nem használtam (eddig) stock launchert, de ment a gesztusvezérlés: Lawnchair, Hyperion, Nova - nem volt gond egyikkel sem. A11-ben viszont van egy "visszafejlődés": kinyírta a Google az immersive módot, nem lehet eltüntetni sem a navbar-t sem a status bar-t, mindig ott éktelenkedik a kijelző alján a sáv. Full screen-ben elindul az app, majd a splash screen után átméreteződik igazodva a navbarhoz. :W
    Plusz ha felrakok egy custom launchert, app váltáskor van egy kis röccenés amire túlérzékeny a szemem - stocknál nincs ilyen. Lehet a következő update-nél javul majd, de ki tudja... Kicsivel nagyobb testreszabhatóság is jó lenne (volume rocker pl. zenevezérléshez), de ne legyünk telhetetlenek.

    A P5 nekem is izgatja a fantáziám a SD765 ellenére, a nagyobb akku - kisebb kijelző (méretben és felvontásban is) - takarékosabb SOC valószínűleg jót tesz majd az üzemidőnek. A hátlapi fp szenzor is a kedvenceim közé tartozik, nem kell nekem kijelző alatti - P4XL után viszont hiányozna a face unlock. Vagy nem, de majd kiderül.

    [ Szerkesztve ]

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák