Új hozzászólás Aktív témák

  • #76289792

    törölt tag

    válasz Lewis4421 #100 üzenetére

    Átlagos használat mellett max a játékok (kit érdekel?) és a kamera az aminek nagy igénye van. Szerencsére a Google-nél a kamerán besegít a saját lapka. Más nem releváns, ha csak nem portolsz heavy appokat.
    Ismétlem, átlagos használat mellett nincs különbség, az általad említett Google Maps és Youtube esetében sem. Egyszerűen ezeknél az appoknál már nincs szükség a csúcs Sd-ra, nem 2017-et írunk... Én azt hittem hogy ez már egy általánosan elfogadott tény, nem gondoltam hogy pont az nincs ezzel tisztában aki itt nyomja a "azt hittem egy szakmai fórumon.." szöveget. Aki igényes a szakmai írásokra az tudja, hogy ez csak egy álszakmai fórum, kb vicc kategória.. Discordon találhatsz olyan csoportokat, ahol kellő információval és forrással segítenek majd neked.

    Lényeg, egy szóval nem állítottam, hogy nem jobb a csúcs SD. De jobb. Viszont nem mindegy hogy milyen területen... Nem, nem az átlag user által használt Gmail, Insta, FB, Chrome, Google szolgáltatások stb esetében lesz különbség. Ergo az átlag user észre sem veszi a különbséget. Annyit meg nem ér hogy 100k-val többet fizessen érte.

    Mindegy, jövőre már elvileg a Google saját lapkát használ majd, nem lesz ilyen gond. Etesdd csak tovább a Qualcomm gépezetét. Ők nem h*lyék, tudják kiből éljenek.

Új hozzászólás Aktív témák