Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz lorinser #12 üzenetére

    Nem, nem ezért használjuk mert a legjobb. A legtöbben azért, mert pl. a Chrome egy időben kb. mindennel települt.

    A McAfee is mindennel települ(t), mégsem piacvezető: Avast (17,4%) McAfee (4,9)
    A Microsofté meg alapból benne van a Win10 -ben és lám, az Avast őt is megelőzi (ezt mondjuk nem gondoltam volna, valószínűleg az Avast is mindennel települ, és ha már fent van, egy kínszenvedés leszedni így hát inkább marad :DDD ).

    A másik meg a megszokás.

    Én adtam egy esélyt a Bing -nek is mikor először használtam az Edge -t, nem jött be, a találatai nem voltak relevánsak számomra.

    Az sem igaz, hogy nem reklámozza magát. Menj fel más böngészővel a google.com oldalra és már is zaklatni fog, hogy miért nem ezt használod, hiszen az olyan jó.
    ....
    Csinálsz egy böngészési adatok törlést és már is megjelenik a reklám.

    Az lenne a durva, ha egy weblap a cookie -k törlése után is tudná hogy mit választottál ki rajta a múltban. Akkor meg az lenne a baj.

    Safariban és Chrome -ban is benne van default a nyivákolók keresője, aki akarja kiválaszthatja. De nem akarják mert a Google akkora előnyben van amit nem tudnak lefaragni. Korábban kellett volna felébredni, ez már veszett fejsze nyele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák