Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz benedekco #16 üzenetére

    Nem teljesen. Miközben nézegettem ezt a topicot, kaptam egy spamet, ami invitelnél hosztolt szerverről jött, és már legalább két éve folyamatosan bejelentem az invitelnek és mégsem lépnek semmit. Legutóbb olyan választ küldött a jogi osztályuk, hogyha személyesen mondta volna, kitéptem volna a kezét és a hátába szúrom, de így megy a bírónak, majd az szépen összetépi a doktori díszoklevelét az illető jogásznak.

    Szóval ha őket annyira izgatja a spam, akkor a saját géptermükben miért nem takarítanak kicsit? Most olyanról nem beszélek, hogy korlátozták már a szolgáltatást olyan spamért, ami nem is tőlem ment ki, vagy cseszegették már az egyik céget, ahol dolgozom, olyan spamért, ami a másik cégtől ment ki (ahol szintén dolgozom).

    egyre vonzóbbnak tűnik az, amit a hupon olvastam, hogy a levél alján levő, rendszerint nem működő leiratkozás linket betolták egy végtelen ciklusba... állítólag pár óra után észbekaptak a spammerek. csak ez olyan parasztos, hogy törvénytelen eszközzel verekedje ki magának az ember az igazát... ezen túl kellene már lépni.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák