Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Depression #37 üzenetére

    "Az esetek nagy részében aki kártyával fizet, ha kedves is akar lenni, akkor azt mondja, hogy ennyivel többet üssön be -> nem a pincérhez megy."
    Én épp ezért ha tehetem (értsd: van nálam apró), akkor a kártyás fizetés mellé adok a pincérnek. Vagy olyat is szoktam, hogy ha neten rendelek kaját, és kihozza a futár, akkor adok neki aprót. Szóval igaza van tatararpad-nak, ha akarja az ember, meg tudja oldani.
    Másik oldalról nagyon sok étteremnél az a rendszer, hogy az összes beszedett borravalót szétosztják a pincérek között. Ez persze valahol kevésbé igazságos, valahol meg igazságosabb. Ilyen esetben ugye jó az üssön be többet verzió is.

    "A mostani rendszer működik. Ha viszont elkezdenek a pizzáért kártyával fizetni, akkor a futár keres magának más munkahelyet."
    Ezért jó a kapitalizmus, mert önszervező :) Nem tudom mennyit kapnak jelenleg a futárok, de legyen havi 100 söröskupak, ami mellé kapnak még 50 söröskupak borravalót. Ha ezentúl nem kapnak borravalót, és azt mondják inkább felmond mert neki ennyiért nem éri meg, akkor a tulaj nyilván bajban lesz, mert nem lesz aki kivigye a pizzát. Mivel senki nem is akar hozzámenni futárnak mit tehet? Elkezdi emelni a fizetést. Ha a fizetés eléri a 150 söröskupakot, akkor visszamegy a futár, mert borravaló nélkül is megkapja ugyanazt a pénzt, mint korábban :) Ez ilyen egyszerű (igen, nem ilyen egyszerű, mert 1-1 éttermet nézve lehet más a lefolyás, de nagy átlagban ez történne).

  • David75

    őstag

    válasz Depression #37 üzenetére

    Ez a magyar helyzet borzasztó a vendéglátó iparban. Itt a szigetországban legtöbbször online fizetek a pizzaért és a futártól csak elveszem a pizzat és ennyi. Kaja házhoz szállításnál nincs borravaló mindenki kártyával fizet, egyébként se szokott lenni nálam készpénz szinte soha. Magyarországon rendesen be kéne szabályozni a vendéglátó ipart, abszolut semmi baj nincs ha felmegy az ára, de a pincérnek ne legyen a borravaló a fizetése része. Az is undorító, hogy pincérként küzdesz a borravalóért és akkor szét van osztva a szakácsok között is, mert a kaját amit kiviszel azt ő csinálta. Én mindig adok borravalót 10-15%-ot de én azt nem a másik három pincérnek akarom adni és nem a szakácsnak, a szakácsnak már fizettem egyszer az ételért.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák